• Robur et Velocitas 1 Zaal

  • Robur et Velocitas 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 jun.ATIK 9 - Robur et Velocitas 14 - 4
  • Poulestanden Robur et Velocitas 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Futsal Anouel Zutphen 32120011977012760
    2ATIK 8201604151856648
    3ATIK 112214351421073545
    4AGOVV 6211416122695343
    5Andarinyo 10211128122962635
    6Robur et Velocitas 12210391551381733
    7ATIK 920631190115-2521
    8Columbia 1206014119197-7818
    9Victoria Boys 3216015118135-1718
    10Groen Wit '62 3215115108121-1316
    11Apeldoornse Boys 1195014104161-5715
    12Andarinyo 1120331458192-13412

    Poulestanden Robur et Velocitas 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Diepenveen 1110011833
    2Robur et Velocitas 11001811-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Roest, AnoukTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.