• Robur et Velocitas 2

  • Robur et Velocitas 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 15:00Eerbeekse Boys 4 - Robur et Velocitas 2Sportpark De Veldkant
    8 okt. 15:30Robur et Velocitas 2 - WWNA 2Sportpark Kerschoten
    15 okt. 14:30Groen Wit '62 4 - Robur et Velocitas 2Sportpark De Maten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Robur et Velocitas 2 ( 6e klasse 25 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Columbia 311006153
    2WWNA 211001013
    3csv Apeldoorn 1000000000
    4csv Apeldoorn 1200000000
    5Groen Wit '62 500000000
    6Groen Wit '62 400000000
    7KCVO 200000000
    8Robur et Velocitas 200000000
    9SP Teuge 300000000
    10Victoria Boys 300000000
    11Eerbeekse Boys 4100101-10
    12Albatross 3100116-50

    Poulestanden Robur et Velocitas 2 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 051 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas 2220014596
    2SP Teuge 521017613
    3WSV 52002313-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bosch, Ian van denTeamspeler
    Engeland, Sven vanTeamspeler
    Graaf, Mike deTeamspeler
    Hensen, MaxTeamspeler
    Hensen, PelleTeamspeler
    Jong, Nigel deTeamspeler
    Schotman, KoenTeamspeler
    Veldhuis, EnricoTeamspeler
    Voorrips, EwoutTeamspeler
    Wolters, MartijnTeamspeler
    Ze├źn, RemcoTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Eerbeekse Boys 4

    VS

    Robur et Velocitas 2

    01 oktober 202215:00 uur
    Sportpark De Veldkant veld 3-Eerb. Boys

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Robur et Velocitas 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd