• Robur et Velocitas 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwmeester, RalfOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 11:15Bon Boys 2 - Robur et Velocitas 2Sportpark De Greune
    2 dec. 12:00Robur et Velocitas 2 - Schalkhaar 2Sportpark Kerschoten
    9 dec. 11:00Avanti W. 2 - Robur et Velocitas 2Sportpark Het Zoutendijk
    16 dec. 12:00Robur et Velocitas 2 - Achilles '12 2Sportpark Kerschoten
    20 jan. 11:30Voorwaarts T 2 - Robur et Velocitas 2Sportpark De Laene
    27 jan. 12:00Robur et Velocitas 2 - De Tukkers 2Sportpark Kerschoten
    3 feb. 10:45Stevo 2 - Robur et Velocitas 2Sportpark De Peuverweide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.De Tukkers 2 - Robur et Velocitas 25 - 1
    10 nov.Robur et Velocitas 2 - csv Apeldoorn 21 - 2
    17 nov.Robur et Velocitas 2 - Stevo 21 - 2
  • Poulestanden Robur et Velocitas 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stevo 276012691718
    2Bon Boys 275021910915
    3v.v. Twenthe 27502158715
    4Heino 264111851313
    5De Tukkers 264111661013
    6Grol 27241148610
    7Robur et Velocitas 273041319-69
    8Voorwaarts T 272231114-38
    9Avanti W. 272141118-77
    10NEO 272141020-107
    11Schalkhaar 27124514-95
    12Achilles '12 2 (zon)61141121-104
    13BWO 27016724-171

    Poulestanden Robur et Velocitas 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas 233009459
    2WWNA 232019816
    3Voorwaarts T 4310258-33
    4KCVO 23003710-30

    Poulestanden Robur et Velocitas 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld 211008173
    2RKHVV 211006063
    3Fortissimo 211005053
    4SKV 211005143
    5Woezik 211005233
    6RKSV Driel 211004133
    7De Bataven 211003123
    8csv Apeldoorn 211002113
    9AVW '66 211002113
    10VDZ 211001013
    11SDV Barneveld 311004403
    12ZVV '56 211002203
    13RKHVV 311000003
    14AWC 200000000
    15BVC '12 200000000
    16Bennekom 210014400
    17DTS '35 Ede 210012200
    18Orion 210010000
    19ESA 3100112-10
    20Robur et Velocitas 2100112-10
    21Groesbeekse Boys 2100101-10
    22SCE 2100113-20
    23Beuningse Boys 2100125-30
    24WSV 2100114-30
    25AVW '66 3100115-40
    26DTS '35 Ede 4100105-50
    27Orion 5100106-60
    28AWC 4100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bloemhard, WardTeamspelerAanvaller
    Bouwmeester, JorisTeamspelerVerdediger
    Caglar, MuhammedTeamspeler
    Donker, TomTeamspelerVerdediger
    Grandia, RobbertTeamspelerMiddenvelder
    Jeronimus, DirkTeamspelerVerdediger
    Konijnenberg, JorikTeamspelerAanvaller
    Olsder, MichielTeamspelerVerdediger
    Rosler, BrianTeamspelerDoelverdediger
    Spoelstra, RenseTeamspelerDoelverdediger
    Ven, Daan van derTeamspelerMiddenvelder
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingdetails

    BegindatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
    di 20-nov. 19:30 19:30veld 110
    do 22-nov. 19:30 19:30veld 110
    di 27-nov. 19:30 19:30veld 110
    do 29-nov. 19:30 19:30veld 110
    di 04-dec. 19:30 19:30veld 110
    do 06-dec. 19:30 19:30veld 110
    di 11-dec. 19:30 19:30veld 110
    do 13-dec. 19:30 19:30veld 110