• Robur et Velocitas 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwmeester, RalfOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt. 12:00Robur et Velocitas 2 - Voorwaarts T 2Sportpark Kerschoten
    31 mrt. 12:00Robur et Velocitas 2 - De Tukkers 2Sportpark Kerschoten
    7 apr. 11:00Achilles '12 2 - Robur et Velocitas 2Sportpark 't Wilbert
    14 apr. 12:00Robur et Velocitas 2 - Avanti W. 2Sportpark Kerschoten
    22 apr. 10:30Schalkhaar 2 - Robur et Velocitas 2Sportpark De Horsterhoek
    25 apr. 20:00Stevo 2 - Robur et Velocitas 2Sportpark De Peuverweide
    12 mei. 12:00Robur et Velocitas 2 - Bon Boys 2Sportpark Kerschoten
    19 mei. 11:00NEO 2 - Robur et Velocitas 2Sportpark 't Wooldrik Borne
    26 mei. 12:00Robur et Velocitas 2 - BWO 2Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Robur et Velocitas 2 - Heino 21 - 3
    17 mrt.v.v. Twenthe 2 - Robur et Velocitas 21 - 3
  • Poulestanden Robur et Velocitas 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stevo 214121151173437
    2Bon Boys 216111438201834
    3Voorwaarts T 2178453531428
    4Heino 21483341182327
    5Grol 2167543224826
    6De Tukkers 2135532617920
    7NEO 2157263234-220
    8v.v. Twenthe 2146172629-319
    9Avanti W. 2175483039-919
    10Achilles '12 2175393956-1718
    11Robur et Velocitas 2155192336-1316
    12Schalkhaar 2172692236-1412
    13BWO 21502131755-38-1

    Poulestanden Robur et Velocitas 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas 233009459
    2WWNA 232019816
    3Voorwaarts T 4310258-33
    4KCVO 23003710-30

    Poulestanden Robur et Velocitas 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld 211008173
    2RKHVV 211006063
    3Fortissimo 211005053
    4SKV 211005143
    5Woezik 211005233
    6RKSV Driel 211004133
    7De Bataven 211003123
    8csv Apeldoorn 211002113
    9AVW '66 211002113
    10VDZ 211001013
    11SDV Barneveld 311004403
    12ZVV '56 211002203
    13RKHVV 311000003
    14AWC 200000000
    15BVC '12 200000000
    16Bennekom 210014400
    17DTS '35 Ede 210012200
    18Orion 210010000
    19ESA 3100112-10
    20Robur et Velocitas 2100112-10
    21Groesbeekse Boys 2100101-10
    22SCE 2100113-20
    23Beuningse Boys 2100125-30
    24WSV 2100114-30
    25AVW '66 3100115-40
    26DTS '35 Ede 4100105-50
    27Orion 5100106-60
    28AWC 4100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bloemhard, WardTeamspelerAanvaller
    Bouwmeester, JorisTeamspelerVerdediger
    Caglar, MuhammedTeamspeler
    Donker, TomTeamspelerVerdediger
    Grandia, RobbertTeamspelerMiddenvelder
    Jeronimus, DirkTeamspelerVerdediger
    Konijnenberg, JorikTeamspelerAanvaller
    Olsder, MichielTeamspelerVerdediger
    Rosler, BrianTeamspelerDoelverdediger
    Spoelstra, RenseTeamspelerDoelverdediger
    Ven, Daan van derTeamspelerMiddenvelder
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingdetails

    BegindatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
    di 19-mrt. 19:30 19:30veld 110
    do 21-mrt. 19:30 19:30veld 110
    di 26-mrt. 19:30 19:30veld 110
    do 28-mrt. 19:30 19:30veld 110
    di 02-apr. 19:30 19:30veld 110
    do 04-apr. 19:30 19:30veld 110
    di 09-apr. 19:30 19:30veld 110
    do 11-apr. 19:30 19:30veld 110
    di 16-apr. 19:30 19:30veld 110