• Robur et Velocitas 2 Zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tengker, RogerTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 20:30Robur et Velocitas 2 - AGOVV 8Mheenpark (Apeldoorn)
    5 okt. 21:15AGOVV 9 - Robur et Velocitas 2Mheenpark (Apeldoorn)
    16 okt. 19:30Robur et Velocitas 2 - ATIK 12Mheenpark (Apeldoorn)
    19 okt. 19:15Kick '88/Montana 1 - Robur et Velocitas 2Mheenpark (Apeldoorn)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.Robur et Velocitas 2 - AGOVV 54 - 4
    21 sep.Robur et Velocitas JO13-1 - Go Ahead Eagles JO13-10 - 0
  • Poulestanden Robur et Velocitas 2 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn 211006513
    2Robur et Velocitas 2100156-10

    Poulestanden Robur et Velocitas 2 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGOVV 92200174136
    2sv Orderbos 111004313
    3Andarinyo 821018533
    4AGOVV 82101812-43
    5AGOVV 510104401
    6Robur et Velocitas 210104401
    7Andarinyo 1000000000
    8ATIK 1200000000
    9SC Klarenbeek 100000000
    10Voorst 100000000
    11Kick '88/Montana 1100118-70
    12ATIK 112002410-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosveld, FrankTeamspeler
    Kiss, IstvanTeamspeler
    Kuyp, Niels van derTeamspeler
    Lenters, MauriceTeamspeler
    Roest, AnoukTeamspeler
    Tengker, RogerTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.