• Robur et Velocitas 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Uytendaal, FrankOverige stafTeammanager
    Verhoef, PeterOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 10:00Robur et Velocitas 3 - De Hoven 2Sportpark Kerschoten
    7 nov. 11:30Victoria Boys 3 - Robur et Velocitas 3Victor Stadion
    14 nov. 11:30Columbia 5 - Robur et Velocitas 3Sportpark De Winkewijert
    28 nov. 10:00Robur et Velocitas 3 - Loenermark 3Sportpark Kerschoten
    12 dec. 10:00Robur et Velocitas 3 - Turkse Kracht 6Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Schalkhaar 5 - Robur et Velocitas 3
  • Poulestanden Robur et Velocitas 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Hoven 23300184149
    2Columbia 521103214
    3Schalkhaar 5311111654
    4Robur et Velocitas 311003123
    5Victoria Boys 33021613-72
    6Loenermark 310101101
    7Turkse Kracht 83012714-71
    8Turkse Kracht 600000000
    9WSV 6200219-80

    Poulestanden Robur et Velocitas 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Vaassen 2320112576
    2KCVO 432018626
    3WSV 3210156-13
    4Robur et Velocitas 3200219-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Ralph deTeamspeler
    Domitilia, Uziel FransiscoTeamspeler
    Folkerts, HugoTeamspeler
    Graaf, Martijn deTeamspeler
    Graaf, Mike deTeamspeler
    Muijs, RichardTeamspeler
    Pollmann, RoyTeamspeler
    Rantwijk, Joost vanTeamspeler
    Sermondt, Patrick vanTeamspeler
    Spies, GerbenTeamspeler
    Stelloo, MartinTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.