• Robur et Velocitas 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Verhoef, BenjaminOverige stafTeammanager
    Verhoef, PeterOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 10:00Epe 3 - Robur et Velocitas 3Sportpark Wachtelenberg
    2 feb. 10:30Heerde 3 - Robur et Velocitas 3Sportpark Molenbeek
    9 feb. 10:00Robur et Velocitas 3 - SV Vaassen 2Sportpark Kerschoten
    16 feb. 12:00FC Jeugd 2 - Robur et Velocitas 3Sportpark Hoekelumse Eng
    8 mrt. 10:00Robur et Velocitas 3 - Columbia 4Sportpark Kerschoten
    15 mrt. 10:30sv Orderbos 2 - Robur et Velocitas 3Sportpark Orderbos
    29 mrt. 10:00V en L 2 - Robur et Velocitas 3Sportpark 't Hul
    5 apr. 10:00Robur et Velocitas 3 - Epe 3Sportpark Kerschoten
    19 apr. 10:00Robur et Velocitas 3 - WSV 3Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Robur et Velocitas 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bemmel 411007073
    2Groen Wit '62 311006153
    3Spcl. Brummen 311005053
    4NSVV FC Kunde 311006243
    5Jonge Kracht 511005233
    6WSV 311004133
    7Brakkenstein 611003033
    8RKSV Driel 311003033
    9Blauw Wit 211005323
    10Alexandria 111004223
    11Woezik 411004223
    12Eendracht '30 211002023
    13DVE-Trajanus 211004313
    14Jonge Kracht 411004313
    15Trekvogels 611004313
    16MASV 411004403
    17Krayenhoff 211001103
    18SC Bemmel 500000000
    19DSZ 200000000
    20RVW 200000000
    21Columbia 310014400
    22SC Bemmel 310011100
    23SC Bemmel 6100134-10
    24Elsweide 2100134-10
    25UHC 2100134-10
    26Brakkenstein 4100135-20
    27Angerlo Vooruit 2100124-20
    28SCD '33 2100124-20
    29Orion 6100102-20
    30FC Jeugd 2100125-30
    31SV CCW '16 2100114-30
    32DVE-Trajanus 3100103-30
    33Groesbeekse Boys 3100103-30
    34Arnhemia 2100126-40
    35Robur et Velocitas 3100116-50
    36WSV 4100105-50
    37ONA '53 2100107-70

    Poulestanden Robur et Velocitas 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KCVO 31171332211122
    2Columbia 4861128111719
    3V en L 21054136221419
    4WSV 375201731417
    5Epe 3853025141117
    6SV Vaassen 2105143026416
    7sv Orderbos 294142517813
    8ZVV '56 293243033-311
    9Robur et Velocitas 3103161016-610
    10FC Jeugd 2103162939-1010
    11Heerde 3101091441-273
    12VVOG 210019639-331

    Poulestanden Robur et Velocitas 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas 333007169
    2Voorwaarts T 6311156-14
    3WWNA 33102710-33
    4WSV 5301279-21
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bhikhoe, ArjenTeamspeler
    Boer, Ralph deTeamspeler
    Folkerts, HugoTeamspeler
    Graaf, Martijn deTeamspeler
    Kamp, ThijsTeamspeler
    Muijs, RichardTeamspeler
    Munoz, FranciscoTeamspeler
    Pollmann, RoyTeamspeler
    Rantwijk, Joost vanTeamspeler
    Sermondt, Patrick vanTeamspeler
    Spies, GerbenTeamspeler
    Stelloo, MartinTeamspeler
    Uytendaal, FrankTeamspeler
    Verhoef, BenjaminTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.