• Robur et Velocitas 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Verhoef, BenjaminOverige stafTeammanager
    Verhoef, PeterOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 apr. 09:30KCVO 3 - Robur et Velocitas 3Sportpark De Egelbeek
    14 apr. 10:00Robur et Velocitas 3 - WSV 5Sportpark Kerschoten
    5 mei. 10:30Heerde 3 - Robur et Velocitas 3Sportpark Molenbeek
    12 mei. 10:00Robur et Velocitas 3 - Epe 3Sportpark Kerschoten
    19 mei. 10:00Robur et Velocitas 3 - V en L 2Sportpark Kerschoten
    26 mei. 10:00Apeldoornse Boys 2 - Robur et Velocitas 3Sportpark Malkenschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Robur et Velocitas 3 - SV Vaassen 22 - 1
    17 mrt.TKA 2 - Robur et Velocitas 33 - 1
  • Poulestanden Robur et Velocitas 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts T 5321012757
    2Emst 231117704
    3Robur et Velocitas 330304403
    4WSV 63012611-51

    Poulestanden Robur et Velocitas 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Apeldoornse Boys 21190239112827
    2Epe 31164143222122
    3Heerde 3116233026420
    4Columbia 41054135191619
    5Voorwaarts T 6125432921819
    6V en L 2115332819918
    7KCVO 3113172030-1010
    8SV Vaassen 2122462340-1710
    9TKA 2113352031-119
    10WSV 5122372844-169
    11Robur et Velocitas 31422101143-328
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bhikhoe, ArjenTeamspeler
    Boer, Ralph deTeamspeler
    Bosch, KevinTeamspeler
    Folkerts, HugoTeamspeler
    Graaf, Martijn deTeamspeler
    Kamp, ThijsTeamspeler
    Muijs, RichardTeamspeler
    Munoz, FranciscoTeamspeler
    Neck, Tim vanTeamspeler
    Pollmann, RoyTeamspeler
    Rantwijk, Joost vanTeamspeler
    Sermondt, Patrick vanTeamspeler
    Spies, GerbenTeamspeler
    Steunenberg, WilliamTeamspeler
    Uytendaal, FrankTeamspeler
    Verhoef, BenjaminTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.