• Robur et Velocitas 4 Zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Regeling, MaxOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 mei.ATIK 10 - Robur et Velocitas 46 - 2
  • Poulestanden Robur et Velocitas 4 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn 82121002248414063
    2ATIK 72120011868310360
    3Andarinyo 42216241691353450
    4Andarinyo 52215071771136445
    5ATIK 102210210119122-332
    6Victoria Boys 1229310131135-430
    7Andarinyo 7228113119143-2425
    8Victoria Boys 3226412128151-2322
    9Futsal Apeldoorn 722621496129-3320
    10Apeldoornse Boys 2226115123182-5919
    11Robur et Velocitas 422311875156-8110
    12Futsal Apeldoorn 9222218133247-1148
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blaauw, JeremyTeamspeler
    Klaver, BoazTeamspeler
    Regeling, MaxTeamspeler
    Timmermans, JelleTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.