• Robur et Velocitas JO11-3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hidding, JeroenOverige stafTeammanager
    Hinrichs, RonnieOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 10:00Robur et Velocitas JO11-3 - EZC '84 JO11-1Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Robur et Velocitas JO11-3 - ESC JO11-24 - 1
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eerbeekse Boys JO11-211100194375730
    2Voorwaarts T JO11-21191193237028
    3Koninklijke UD JO11-1G1181264273725
    4SP Eefde JO11-11070356371921
    5KCVO JO11-21161445331219
    6ZVV '56 JO11-1116054448-418
    7Victoria Boys JO11-1G114163638-213
    8Vaassen JO11-1G114074189-4812
    9Robur et Velocitas JO11-392252932-38
    10Beekbergen JO11-1112273551-168
    11Albatross JO11-21120934118-846
    12Columbia JO11-31000101755-380

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO11-33300257189
    2Vaassen JO11-1G32011316-36
    3KCVO JO11-23102913-43
    4ZVV '56 JO11-13003718-110

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-3 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeddam-Sint Joris JO11-11100120123
    2Doesburg SC JO11-1G110011383
    3Lienden JO11-111009273
    4Robur et Velocitas JO11-311008173
    5Rietmolen JO11-1G11007253
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-111007253
    7SVO '68 JO11-111005233
    8AZ 2000 - Elderveld JO11-211004133
    9SC Bemmel JO11-211003123
    10Eendracht '30 JO11-111003123
    11SKV JO11-211003213
    12Columbia JO11-200000000
    13Blauw Geel '55 JO11-2100123-10
    14SC Bemmel JO11-3100113-20
    15RKSV Driel JO11-3100113-20
    16Union JO11-3100125-30
    17DVOV JO11-3100114-30
    18Longa '30 JO11-4100127-50
    19SJO Oeken/Brummen JO11-3100127-50
    20Oranje Blauw JO11-2100129-70
    21Victoria Boys JO11-1G100118-70
    22Doetinchem JO11-21001311-80
    23SC Meddo JO11-1G1001012-120

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-3 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO11-311005233
    2AZ 2000 - Elderveld JO11-211004133
    3Lienden JO11-111004133
    4Eendracht '30 JO11-111002113
    5Doesburg SC JO11-1G00000000
    6Rietmolen JO11-1G00000000
    7SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-100000000
    8Zeddam-Sint Joris JO11-100000000
    9SC Bemmel JO11-2100112-10
    10Columbia JO11-2100125-30
    11SKV JO11-2100114-30
    12SVO '68 JO11-1100114-30

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-3 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hulshorst JO11-2980144123224
    2EZC '84 JO11-1952242251717
    3Robur et Velocitas JO11-3951329171216
    4Oene JO11-1G95043632415
    5ESC JO11-294233830814
    6csv Apeldoorn JO11-594142425-113
    7Nunspeet JO11-294142324-113
    8Zeewolde JO11-5103251729-1211
    9't Harde JO11-293152131-1010
    10Epe JO11-292341824-69
    11KCVO JO11-490181356-431

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-3 (B4290 Onder 11 beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rietmolen JO11-1G11007163
    2SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-111005053
    3Doesburg SC JO11-1G11007343
    4Lienden JO11-111004313
    5Eendracht '30 JO11-1100134-10
    6Zeddam-Sint Joris JO11-1100137-40
    7AZ 2000 - Elderveld JO11-2100105-50
    8Robur et Velocitas JO11-3100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Okuducu, EnesTeamspeler
    Ruijs, FerencTeamspeler
    Wientjes, LuukTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.