• Robur et Velocitas JO11-3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hidding, JeroenOverige stafTeammanager
    Hinrichs, RonnieOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 10:00Robur et Velocitas JO11-3 - Albatross JO11-2Sportpark Kerschoten
    24 nov. 10:30Vaassen JO11-1G - Robur et Velocitas JO11-3Sportpark De Kouwenaar
    1 dec. 10:00Robur et Velocitas JO11-3 - Victoria Boys JO11-1GSportpark Kerschoten
    8 dec. 09:15Koninklijke UD JO11-1 - Robur et Velocitas JO11-3Sportpark Het Schootsveld
    15 dec. 10:00Robur et Velocitas JO11-3 - Columbia JO11-2Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Robur et Velocitas JO11-3 - Beekbergen JO11-13 - 3
    10 nov.Voorwaarts T JO11-2 - Robur et Velocitas JO11-36 - 1
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eerbeekse Boys JO11-2770073205321
    2Voorwaarts T JO11-2760162174518
    3Koninklijke UD JO11-1750245232215
    4ZVV '56 JO11-175023529615
    5SP Eefde JO11-164023021912
    6Victoria Boys JO11-1G73132622410
    7KCVO JO11-273132224-210
    8Beekbergen JO11-17223282628
    9Robur et Velocitas JO11-351221218-65
    10Vaassen JO11-1G71062778-513
    11Columbia JO11-36006822-140
    12Albatross JO11-270072088-680

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO11-33300257189
    2Vaassen JO11-1G32011316-36
    3KCVO JO11-23102913-43
    4ZVV '56 JO11-13003718-110

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-3 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeddam-Sint Joris JO11-11100120123
    2Doesburg SC JO11-1G110011383
    3Lienden JO11-111009273
    4Robur et Velocitas JO11-311008173
    5Rietmolen JO11-1G11007253
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-111007253
    7SVO '68 JO11-111005233
    8AZ 2000 - Elderveld JO11-211004133
    9SC Bemmel JO11-211003123
    10Eendracht '30 JO11-111003123
    11SKV JO11-211003213
    12Columbia JO11-200000000
    13Blauw Geel '55 JO11-2100123-10
    14SC Bemmel JO11-3100113-20
    15RKSV Driel JO11-3100113-20
    16Union JO11-3100125-30
    17DVOV JO11-3G100114-30
    18Longa '30 JO11-4100127-50
    19SJO Oeken/Brummen JO11-3100127-50
    20Oranje Blauw JO11-2100129-70
    21Victoria Boys JO11-1G100118-70
    22Doetinchem JO11-21001311-80
    23SC Meddo JO11-11001012-120

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-3 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZ 2000 - Elderveld JO11-200000000
    2SC Bemmel JO11-200000000
    3Columbia JO11-200000000
    4Doesburg SC JO11-1G00000000
    5Eendracht '30 JO11-100000000
    6Lienden JO11-100000000
    7Rietmolen JO11-1G00000000
    8Robur et Velocitas JO11-300000000
    9SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-100000000
    10SKV JO11-200000000
    11SVO '68 JO11-100000000
    12Zeddam-Sint Joris JO11-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Okuducu, EnesTeamspeler
    Ruijs, FerencTeamspeler
    Wientjes, LuukTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.