• Robur et Velocitas JO11-4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Lautenschutz, G.Overige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 mei.csv Apeldoorn JO11-4 - Robur et Velocitas JO11-49 - 4
    25 mei.Robur et Velocitas JO11-4 - ZVV '56 JO11-12 - 8
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO11-4 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Orderbos JO11-111110097128533
    2Robur et Velocitas JO11-41190275264927
    3csv Apeldoorn JO11-51180369254424
    4Emst JO11-1G1171355322322
    5Sportclub Deventer JO11-21161440211919
    6WWNA JO11-1116144042-219
    7V en L JO11-1115154341216
    8Groen Wit '62 JO11-3114164943613
    9Epe JO11-3113172868-4010
    10Apeldoornse Boys JO11-2113082774-479
    11VIOS V. JO11-21110102668-423
    12Victoria Boys JO11-2G1100119106-970

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-4 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO11-43300256199
    2sv Orderbos JO11-13201323296
    3csv Apeldoorn JO11-631021019-93
    4Victoria Boys JO11-2G3003544-390

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-4 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veluwse Boys JO11-1G110011293
    2SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-211009363
    3Longa '30 JO11-311008263
    4Angeren JO11-111007163
    5Orion JO11-511008353
    6v.v. Dieren JO11-2G11004133
    7ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1G11008623
    8Robur et Velocitas JO11-411006423
    9SC Millingen JO11-211004223
    10SC Bemmel JO11-511004313
    11Bennekom JO11-511004313
    12Voorwaarts T JO11-300000000
    13MASV JO11-2100134-10
    14SVHA JO11-2100134-10
    15RODA '28 JO11-1100168-20
    16Groen Wit '62 JO11-3100146-20
    17SJO Diosa-Niftrik JO11-1100124-20
    18Groessen JO11-3100114-30
    19Orion JO11-7100138-50
    20DUNO D JO11-1G100139-60
    21FC Zutphen JO11-3100128-60
    22Wageningen JO11-1100117-60
    23Kesteren JO11-11001211-90

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-4 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Angeren JO11-111007163
    2Veluwse Boys JO11-1G11003213
    3ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1G11002113
    4Robur et Velocitas JO11-411005503
    5Bennekom JO11-500000000
    6v.v. Dieren JO11-2G00000000
    7Longa '30 JO11-300000000
    8SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-200000000
    9Voorwaarts T JO11-310015500
    10Orion JO11-5100123-10
    11SC Millingen JO11-2100112-10
    12SC Bemmel JO11-5100117-60

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-4 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Orderbos JO11-11081140152525
    2csv Apeldoorn JO11-4962151361520
    3Columbia JO11-2106042732-518
    4ZVV '56 JO11-1105233430417
    5Groen Wit '62 JO11-294143325813
    6WSV JO11-3104153943-413
    7KCVO JO11-2103253736111
    8Victoria Boys JO11-1G103163633310
    9Beekbergen JO11-183053553-189
    10Vaassen JO11-1G103074753-69
    11Robur et Velocitas JO11-4103073053-239

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-4 (B4290 Onder 11 beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bennekom JO11-51100210213
    2Veluwse Boys JO11-1G110012393
    3v.v. Dieren JO11-2G11006333
    4Longa '30 JO11-311005233
    5SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-2100136-30
    6Robur et Velocitas JO11-4100125-30
    7ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1G1001312-90
    8SC Bemmel JO11-51001021-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Apeldoorn, SennaTeamspeler
    Bergsma, SamTeamspeler
    Lautenschutz, LarsTeamspeler
    Lubbers, TiesTeamspeler
    Maaskant, SemTeamspeler
    Stouwe, Simon van derTeamspeler
    Veld, Casper in 'tTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.