• Robur et Velocitas JO11-4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Lautenschutz, G.Overige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 11:00sv Orderbos JO11-1 - Robur et Velocitas JO11-4Sportpark Orderbos
    1 dec. 08:30Robur et Velocitas JO11-4 - Emst JO11-1GSportpark Kerschoten
    8 dec. 11:30V en L JO11-1 - Robur et Velocitas JO11-4Sportpark 't Hul
    15 dec. 08:30Robur et Velocitas JO11-4 - Voorwaarts T JO11-3Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Sportclub Deventer JO11-2 - Robur et Velocitas JO11-43 - 0
    17 nov.Robur et Velocitas JO11-4 - Groen Wit '62 JO11-34 - 3
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO11-4 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Orderbos JO11-188007396424
    2Robur et Velocitas JO11-4870162174521
    3Emst JO11-1G861147212619
    4csv Apeldoorn JO11-5860258184018
    5V en L JO11-184133228413
    6Sportclub Deventer JO11-273131918110
    7WWNA JO11-183142737-1010
    8Groen Wit '62 JO11-37304403199
    9JO 11 283052748-219
    10Epe JO11-382061759-426
    11VIOS V. JO11-280081859-410
    12Victoria Boys JO11-2G8008782-750

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-4 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO11-43300256199
    2sv Orderbos JO11-13201323296
    3csv Apeldoorn JO11-631021019-93
    4Victoria Boys JO11-2G3003544-390

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-4 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veluwse Boys JO11-1G110011293
    2SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-211009363
    3Longa '30 JO11-311008263
    4Angeren JO11-111007163
    5Orion JO11-511008353
    6v.v. Dieren JO11-2G11004133
    7ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-111008623
    8Robur et Velocitas JO11-411006423
    9SC Millingen JO11-211004223
    10SC Bemmel JO11-511004313
    11Bennekom JO11-511004313
    12Voorwaarts T JO11-300000000
    13MASV JO11-2100134-10
    14SVHA JO11-2100134-10
    15RODA '28 JO11-1100168-20
    16Groen Wit '62 JO11-3100146-20
    17SJO Diosa-Niftrik JO11-1100124-20
    18Groessen JO11-3100114-30
    19Orion JO11-7100138-50
    20DUNO D JO11-1G100139-60
    21FC Zutphen JO11-3100128-60
    22Wageningen JO11-1100117-60
    23Kesteren JO11-11001211-90

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-4 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Angeren JO11-100000000
    2SC Bemmel JO11-500000000
    3Bennekom JO11-500000000
    4v.v. Dieren JO11-2G00000000
    5Longa '30 JO11-300000000
    6SC Millingen JO11-200000000
    7Orion JO11-500000000
    8Robur et Velocitas JO11-400000000
    9SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-200000000
    10Veluwse Boys JO11-1G00000000
    11ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-100000000
    12Voorwaarts T JO11-300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Apeldoorn, SennaTeamspeler
    Bergsma, SamTeamspeler
    Lautenschutz, LarsTeamspeler
    Lubbers, TiesTeamspeler
    Maaskant, SemTeamspeler
    Stouwe, Simon van derTeamspeler
    Veld, Casper in 'tTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.