• Robur et Velocitas JO11-6

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bossenbroek, DennisOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 08:45SC Klarenbeek JO11-3G - Robur et Velocitas JO11-6Sportpark De Pauw
    1 dec. 08:30Robur et Velocitas JO11-6 - Gorssel JO11-3GSportpark Kerschoten
    8 dec. 09:00WWNA JO11-2 - Robur et Velocitas JO11-6Sportpark Wiesel
    15 dec. 08:30Robur et Velocitas JO11-6 - SP Teuge JO11-3Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Voorwaarts T JO11-4M - Robur et Velocitas JO11-61 - 2
    17 nov.Robur et Velocitas JO11-6 - Albatross JO11-39 - 0
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO11-6 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn JO11-6980177136424
    2Voorwaarts T JO11-4M870161144721
    3KCVO JO11-4870164214321
    4SP Teuge JO11-3970270294121
    5Robur et Velocitas JO11-6860260194118
    6Orderbos JO11-2G860260243618
    7Eerbeekse Boys JO11-3950453381515
    8Albatross JO11-395045244815
    9Gorssel JO11-3G92253459-258
    10SJO Oeken/Brummen JO11-582154143-27
    11WWNA JO11-281071267-553
    12SV Twello JO11-570161273-611
    13SC Klarenbeek JO11-3G7007983-740
    14Voorst JO11-1G90091492-780

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-6 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO11-63300400409
    2VVOP JO11-532011120-96
    3Rood-Wit '58 JO11-2G3102916-73
    4Elspeet JO11-23003731-240

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-6 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ESA JO11-51100122103
    2Be Quick Z. JO11-3G11008083
    3OSC JO11-611007163
    4vv Ewijk JO11-211006063
    5SKV JO11-3110010553
    6Robur et Velocitas JO11-611007253
    7SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-311005143
    8Dierensche Boys JO11-211007523
    9Activia JO11-2G11005323
    10Overasseltse Boys JO11-211006513
    11DVOV JO11-511004313
    12Sp. Neede JO11-4G11007703
    13Stroe JO11-200000000
    14VIOD JO11-610017700
    15Brakkenstein JO11-5100156-10
    16DVOV JO11-4100134-10
    17DZC '68 JO11-7100157-20
    18Teuge SP JO11-4G100135-20
    19Loo JO11-2100115-40
    20SML JO11-5G1001510-50
    21Orderbos JO11-2G100127-50
    22Lienden JO11-3100117-60
    23DIO '30 JO11-3100106-60
    24Eefde SP JO11-2G100108-80
    25VVO JO11-51001212-100

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-6 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Activia JO11-2G00000000
    2Be Quick Z. JO11-3G00000000
    3Dierensche Boys JO11-200000000
    4DVOV JO11-500000000
    5ESA JO11-500000000
    6vv Ewijk JO11-200000000
    7Sp. Neede JO11-4G00000000
    8OSC JO11-600000000
    9Overasseltse Boys JO11-200000000
    10Robur et Velocitas JO11-600000000
    11SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-300000000
    12SKV JO11-300000000
    13Stroe JO11-200000000
    14VVOP JO11-400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beijer, LuandoTeamspeler
    Langen, Floris vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.