• Robur et Velocitas JO11-6

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bossenbroek, DennisOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 10:00Robur et Velocitas JO11-6 - SP Teuge JO11-3Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Robur et Velocitas JO11-6 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KCVO JO11-411100188246430
    2Voorwaarts T JO11-4M12100282315130
    3csv Apeldoorn JO11-613100395247130
    4Robur et Velocitas JO11-611902103208327
    5Orderbos JO11-2G1290390375327
    6Eerbeekse Boys JO11-31380585553024
    7SP Teuge JO11-31270577443321
    8SJO Oeken/Brummen JO11-5125166561416
    9Albatross JO11-3135086168-715
    10Gorssel JO11-3G133284397-5411
    11Voorst JO11-1G13301031108-779
    12SC Klarenbeek JO11-3G12201016112-966
    13SV Twello JO11-51111925104-794
    14WWNA JO11-21210111389-763

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-6 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO11-63300400409
    2VVOP JO11-532011120-96
    3Rood-Wit '58 JO11-2G3102916-73
    4Elspeet JO11-23003731-240

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-6 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ESA JO11-51100122103
    2Be Quick Z. JO11-3G11008083
    3OSC JO11-611007163
    4vv Ewijk JO11-211006063
    5SKV JO11-3110010553
    6Robur et Velocitas JO11-611007253
    7SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-311005143
    8Dierense Boys JO11-211007523
    9Activia JO11-2G11005323
    10Overasseltse Boys JO11-211006513
    11DVOV JO11-511004313
    12Sp. Neede JO11-4G11007703
    13Stroe JO11-200000000
    14VIOD JO11-610017700
    15Brakkenstein JO11-5100156-10
    16DVOV JO11-4100134-10
    17DZC '68 JO11-7100157-20
    18Teuge SP JO11-4G100135-20
    19Loo JO11-2100115-40
    20SML JO11-5G1001510-50
    21Orderbos JO11-2G100127-50
    22Lienden JO11-3100117-60
    23DIO '30 JO11-3100106-60
    24Eefde SP JO11-2G100108-80
    25VVO JO11-51001212-100

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-6 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOP JO11-41100100103
    2vv Ewijk JO11-211009183
    3OSC JO11-611009183
    4Be Quick Z. JO11-3G11007343
    5Dierense Boys JO11-211006243
    6DVOV JO11-511004313
    7Activia JO11-2G00000000
    8Robur et Velocitas JO11-600000000
    9ESA JO11-5100134-10
    10Sp. Neede JO11-4G100137-40
    11SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-3100126-40
    12Overasseltse Boys JO11-2100119-80
    13SKV JO11-3100119-80
    14Stroe JO11-21001010-100

    Poulestanden Robur et Velocitas JO11-6 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beijer, LuandoTeamspeler
    Langen, Floris vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.