• Robur et Velocitas JO12-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Smit, GerbenOverige staf
    Smit, GerbenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Robur et Velocitas JO12-1 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO12-13300243219
    2Columbia JO12-13201912-36
    3csv Apeldoorn JO12-1310215963
    4SP Teuge JO12-23003529-240

    Poulestanden Robur et Velocitas JO12-1 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO12-111100161184330
    2IJVV JO12-11180352292324
    3DVS'33 Ermelo JO12-11180352322024
    4SDC Putten JO12-11071243222122
    5Go Ahead Kampen JO12-1116234345-220
    6Hulshorst JO12-1115153840-216
    7SP Teuge JO12-1115063140-915
    8FC Horst JO12-1114163739-213
    9asv Dronten JO12-1112272946-178
    10Unicum JO12-1112272543-188
    11Dos Kampen JO12-1111462749-227
    12csv Apeldoorn JO12-1100191449-351

    Poulestanden Robur et Velocitas JO12-1 (B9610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HHC Hardenberg JO12-11100170173
    2Orion JO12-11100110113
    3DVS'33 Ermelo JO12-111009363
    4Bon Boys JO12-111007253
    5HTC JO12-111006153
    6RKSV Driel JO12-111009543
    7Tubantia JO12-111007433
    8Robur et Velocitas JO12-111005233
    9MASV JO12-111003033
    10OVC '85 JO12-111003123
    11CSV'28 JO12-111002023
    12WVF JO12-111007613
    13Rigtersbleek JO12-111004313
    14DVV JO12-110103301
    15DZC '68 JO12-110103301
    16SDC Putten JO12-110102201
    17Unicum JO12-110102201
    18Be Quick Z. JO12-110101101
    19SP Teuge JO12-110101101
    20SJO FC Dalfsen JO12-1100167-10
    21SDC '12 JO12-1100134-10
    22Eldenia JO12-1G100113-20
    23SVI JO12-1100102-20
    24De Tubanters 1897 JO12-1100147-30
    25Epe JO12-1G100125-30
    26VDZ JO12-1100103-30
    27Beuningse Boys JO12-1100159-40
    28FC Trias JO12-1G100127-50
    29Rohda Raalte JO12-1G100116-50
    30V.V. Barneveld JO12-1100139-60
    31RKHVV JO12-11001011-110
    32Juventa '12 JO12-11001017-170

    Poulestanden Robur et Velocitas JO12-1 (B9680 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVS'33 Ermelo JO12-1110010283
    2Orion JO12-111007073
    3DVV JO12-111009363
    4Tubantia JO12-111006243
    5Rigtersbleek JO12-111006513
    6WVF JO12-111005413
    7RKSV Driel JO12-111002113
    8Robur et Velocitas JO12-111002113
    9HHC Hardenberg JO12-1100156-10
    10HTC JO12-1100145-10
    11OVC '85 JO12-1100112-10
    12SDC Putten JO12-1100112-10
    13Bon Boys JO12-1100126-40
    14Be Quick Z. JO12-1100139-60
    15MASV JO12-1100107-70
    16CSV'28 JO12-11001210-80

    Poulestanden Robur et Velocitas JO12-1 (0254 Onder 12 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unicum JO12-143101541110
    2DVS'33 Ermelo JO12-13300206149
    3Be Quick Z. JO12-1220011386
    4Hulshorst JO12-13201111016
    5SDC Putten JO12-14202239146
    6FC Horst JO12-142021314-16
    7Robur et Velocitas JO12-13111141314
    8Columbia JO12-13102627-213
    9Zwart Wit '63 JO12-130121015-51
    10SP Teuge JO12-14013816-81
    11V.V. Barneveld JO12-13003317-140

    Poulestanden Robur et Velocitas JO12-1 (B9690 Onder 12 beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV JO12-111008263
    2Orion JO12-111003033
    3Tubantia JO12-111005323
    4DVS'33 Ermelo JO12-111006513
    5WVF JO12-1100156-10
    6Rigtersbleek JO12-1100135-20
    7RKSV Driel JO12-1100103-30
    8Robur et Velocitas JO12-1100128-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dolman, CasTeamspeler
    Harchaoui, NassimTeamspeler
    Kesteren, Thijs vanTeamspeler
    Paulissen, OlivierTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.