• Robur et Velocitas JO12-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Smit, GerbenOverige staf
    Smit, GerbenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 11:15DVS'33 Ermelo JO12-1 - Robur et Velocitas JO12-1Sportpark DVS '33
    8 feb. 10:00Robur et Velocitas JO12-1 - Zwart Wit '63 JO12-1Sportpark Kerschoten
    15 feb. 09:00SP Teuge JO12-1 - Robur et Velocitas JO12-1Sportpark De Dulmer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.Robur et Velocitas JO12-1 - SDC Putten JO12-12 - 1
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO12-1 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO12-13300243219
    2Columbia JO12-13201912-36
    3csv Apeldoorn JO12-1310215963
    4SP Teuge JO12-23003529-240

    Poulestanden Robur et Velocitas JO12-1 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO12-111100161184330
    2IJVV JO12-11180352292324
    3DVS'33 Ermelo JO12-11180352322024
    4SDC Putten JO12-11071243222122
    5Go Ahead Kampen JO12-1116234345-220
    6Hulshorst JO12-1115153840-216
    7SP Teuge JO12-1115063140-915
    8FC Horst JO12-1114163739-213
    9asv Dronten JO12-1112272946-178
    10Unicum JO12-1112272543-188
    11Dos Kampen JO12-1111462749-227
    12csv Apeldoorn JO12-1100191449-351

    Poulestanden Robur et Velocitas JO12-1 (B9610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HHC Hardenberg JO12-11100170173
    2Orion JO12-11100110113
    3DVS'33 Ermelo JO12-111009363
    4Bon Boys JO12-111007253
    5HTC JO12-111006153
    6RKSV Driel JO12-111009543
    7Tubantia JO12-111007433
    8Robur et Velocitas JO12-111005233
    9MASV JO12-111003033
    10OVC '85 JO12-111003123
    11CSV'28 JO12-111002023
    12WVF JO12-111007613
    13Rigtersbleek JO12-111004313
    14DVV JO12-110103301
    15DZC '68 JO12-110103301
    16SDC Putten JO12-110102201
    17Unicum JO12-110102201
    18Be Quick Z. JO12-110101101
    19SP Teuge JO12-110101101
    20SJO FC Dalfsen JO12-1100167-10
    21SDC '12 JO12-1100134-10
    22Eldenia JO12-1100113-20
    23SVI JO12-1100102-20
    24De Tubanters 1897 JO12-1100147-30
    25Epe JO12-1G100125-30
    26VDZ JO12-1100103-30
    27Beuningse Boys JO12-1100159-40
    28FC Trias JO12-1G100127-50
    29Rohda Raalte JO12-1G100116-50
    30V.V. Barneveld JO12-1100139-60
    31RKHVV JO12-11001011-110
    32Juventa '12 JO12-11001017-170

    Poulestanden Robur et Velocitas JO12-1 (B9680 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion JO12-111007073
    2Tubantia JO12-111006243
    3WVF JO12-111005413
    4RKSV Driel JO12-111002113
    5Be Quick Z. JO12-100000000
    6CSV'28 JO12-100000000
    7DVS'33 Ermelo JO12-100000000
    8DVV JO12-100000000
    9HHC Hardenberg JO12-100000000
    10Rigtersbleek JO12-100000000
    11Robur et Velocitas JO12-100000000
    12SDC Putten JO12-100000000
    13HTC JO12-1100145-10
    14OVC '85 JO12-1100112-10
    15Bon Boys JO12-1100126-40
    16MASV JO12-1100107-70

    Poulestanden Robur et Velocitas JO12-1 (0254 Onder 12 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Barneveld JO12-100000000
    2Be Quick Z. JO12-100000000
    3Blauw Geel '55 JO12-100000000
    4Columbia JO12-100000000
    5DVS'33 Ermelo JO12-100000000
    6FC Horst JO12-100000000
    7Hulshorst JO12-100000000
    8Robur et Velocitas JO12-100000000
    9SDC Putten JO12-100000000
    10SP Teuge JO12-100000000
    11Unicum JO12-100000000
    12Zwart Wit '63 JO12-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dolman, CasTeamspeler
    Harchaoui, NassimTeamspeler
    Kesteren, Thijs vanTeamspeler
    Paulissen, OlivierTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.