• Robur et Velocitas JO13-2

  • Robur et Velocitas JO13-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boon, AlexTechnische stafTrainer

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 13:30Robur et Velocitas JO13-2 - VIOS V. JO13-1Sportpark Kerschoten
    11 feb. 11:30Colmschate '33 JO13-2 - Robur et Velocitas JO13-2Sportpark De Achterhoek
    16 feb. 19:00's Heerenbroek JO13-1 - Robur et Velocitas JO13-2Sportpark De Kandelaar
    4 mrt. 13:00Robur et Velocitas JO13-2 - Blauw Wit'66 JO13-1JMSportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Robur et Velocitas JO13-2 - Colmschate '33 JO13-22 - 0
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO13-2 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO13-244002381512
    2Victoria Boys JO13-14301141229
    3Oene JO13-1JM4112815-74
    4V en L JO13-1JM410358-33
    5csv Apeldoorn JO13-34013916-71

    Poulestanden Robur et Velocitas JO13-2 ( 2e klasse (2e fase) 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oeken JO13-1JM752026101617
    2Robur et Velocitas JO13-2742125141114
    3SV Vaassen JO13-1JM63121214-210
    4VIOS V. JO13-16303211839
    5Albatross JO13-16222911-28
    6Apeldoornse Boys JO13-1JM72051630-146
    7Groen Wit '62 JO13-25113912-34
    8Beekbergen JO13-161051322-93

    Poulestanden Robur et Velocitas JO13-2 ( 2e klasse (3e fase) 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGOVV JO13-100000000
    2Albatross JO13-100000000
    3Apeldoornse Boys JO13-1JM00000000
    4Blauw Wit'66 JO13-1JM00000000
    5Colmschate '33 JO13-200000000
    6Sportclub Deventer JO13-100000000
    7Go Ahead Deventer JO13-100000000
    8Groen Wit '62 JO13-200000000
    9Robur et Velocitas JO13-200000000
    10SV Vaassen JO13-1JM00000000
    11VIOS V. JO13-100000000
    12Voorwaarts T JO13-2JM00000000

    Poulestanden Robur et Velocitas JO13-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Colmschate '33 JO13-211006063
    2Bennekom JO13-411005143
    3Blauw Wit'66 JO13-1JM11004043
    4Quick 1888 JO13-2JM11004043
    5WVF JO13-311005233
    6Uchta JO13-111005323
    7SCE JO13-111002023
    8FC Berghuizen JO13-111004313
    9PH JO13-2JM11002113
    10ESA JO13-2JM11001013
    11ST: Gendringen/SVGG JO13-111001013
    12Hector JO13-111001103
    13Angerlo Vooruit JO13-200000000
    14ATC '65 JO13-300000000
    15Borne JO13-1JM00000000
    16DES JO13-200000000
    17DVOV JO13-300000000
    18Emst JO13-100000000
    19Grol JO13-3JM00000000
    20Hardenberg '85 JO13-1JM00000000
    21's Heerenbroek JO13-100000000
    22Hulshorst JO13-1JM00000000
    23Langeveen JO13-1JM00000000
    24Marienheem JO13-100000000
    25FC RDC JO13-100000000
    26SP Rekken JO13-1JM00000000
    27RKPSC JO13-1JM00000000
    28Robur et Velocitas JO13-200000000
    29ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-200000000
    30Varsseveld JO13-100000000
    31VIOS B. JO13-1JM00000000
    32VVOG JO13-4JM00000000
    33FC Aramea JO13-1JM10011100
    34RKSV Bornerbroek JO13-1100134-10
    35HHC Hardenberg JO13-2JM100112-10
    36GSV '38 JO13-1100101-10
    37VVG '25 JO13-2100101-10
    38Advendo '57 JO13-2100135-20
    39Woezik JO13-2100102-20
    40SV Vaassen JO13-1JM100125-30
    41Zeewolde JO13-3100115-40
    42ATC '65 JO13-4100104-40
    43CHRC JO13-1100104-40
    44Apeldoornse Boys JO13-1JM100106-60

    Poulestanden Robur et Velocitas JO13-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 3e ronde Groep 3 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC RDC JO13-111009093
    2Hardenberg '85 JO13-1JM11007073
    3FC Berghuizen JO13-111008263
    4PH JO13-2JM11004133
    5ST: Gendringen/SVGG JO13-111003033
    6SP Rekken JO13-1JM11003033
    7Uchta JO13-111003033
    8WVF JO13-311003033
    9DVOV JO13-311005323
    10Borne JO13-1JM11004223
    11Robur et Velocitas JO13-211002023
    12ESA JO13-2JM11003213
    13Varsseveld JO13-111003213
    14Blauw Wit'66 JO13-1JM11003303
    15's Heerenbroek JO13-111003303
    16Quick 1888 JO13-2JM00000000
    17RKPSC JO13-1JM00000000
    18Hulshorst JO13-1JM10013300
    19Marienheem JO13-110013300
    20Bennekom JO13-4100123-10
    21ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2100123-10
    22Angerlo Vooruit JO13-2100135-20
    23ATC '65 JO13-3100124-20
    24Colmschate '33 JO13-2100102-20
    25DES JO13-2100114-30
    26Grol JO13-3JM100103-30
    27SCE JO13-1100103-30
    28VIOS B. JO13-1JM100103-30
    29VVOG JO13-4JM100103-30
    30Hector JO13-1100128-60
    31Langeveen JO13-1JM100107-70
    32Emst JO13-1100109-90

    Poulestanden Robur et Velocitas JO13-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/8 finales Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Berghuizen JO13-100000000
    2Blauw Wit'66 JO13-1JM00000000
    3Borne JO13-1JM00000000
    4DVOV JO13-300000000
    5ESA JO13-2JM00000000
    6ST: Gendringen/SVGG JO13-100000000
    7Hardenberg '85 JO13-1JM00000000
    8's Heerenbroek JO13-100000000
    9PH JO13-2JM00000000
    10FC RDC JO13-100000000
    11SP Rekken JO13-1JM00000000
    12Robur et Velocitas JO13-200000000
    13Uchta JO13-100000000
    14Varsseveld JO13-100000000
    15WVF JO13-300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alaboud, YazanTeamspeler
    Beek, Sam vanTeamspeler
    Bleijenbergh, TimTeamspeler
    Wetering, Thijs van deTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.