• Robur et Velocitas JO13-4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Altena, HenkOverige stafTeammanager
    Bleijenbergh, JoepOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 10:15SV Zwolle JO13-2 - Robur et Velocitas JO13-4JMSportpark De Marslanden
    6 nov. 10:00Robur et Velocitas JO13-4JM - Voorwaarts T MO13-1DSportpark Kerschoten
    20 nov. 09:00Epe JO13-2JM - Robur et Velocitas JO13-4JMSportpark Wachtelenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Loenermark JO13-1JM - Robur et Velocitas JO13-4JM3 - 2
    23 okt.Robur et Velocitas JO13-4JM - SEH JO13-39 - 0
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO13-4JM (0255 Onder 13 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heerde JO13-144003232912
    2EZC '84 JO13-144001951412
    3Epe JO13-2JM43101861210
    4WVF JO13-4421115787
    5KCVO JO13-3320110466
    6Emst JO13-14202915-66
    7CSV'28 JO13-4310269-33
    8WWNA MO13-13102513-83
    9Robur et Velocitas JO13-4JM4103121113
    10Voorwaarts T MO13-1D4013618-121
    11SV Zwolle JO13-24013620-141
    12SEH JO13-33003128-270

    Poulestanden Robur et Velocitas JO13-4JM (B3800 Onder 13 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO13-4JM22009366
    2Groen Wit'62 JO13-3JM21015503
    3SDV Barneveld JO13-4200239-60

    Poulestanden Robur et Velocitas JO13-4JM (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Overdinkel JO13-1JM110010193
    2Excelsior '31 JO13-611008173
    3SC Doesburg JO13-111007073
    4RKSV Bornerbroek JO13-111007163
    5ST UHC/Batavia JO13-1JM11007163
    6Nijmegen JO13-111006243
    7Excelsior '31 JO13-711005143
    8Helios JO13-211005143
    9KCVO JO13-311004043
    10SSA DVC Dedemsvaart JO13-311006333
    11SV De Lutte JO13-211005323
    12Almelo JO13-111006513
    13RODA '28 JO13-1JM11004313
    14Wissel JO13-1JM11004313
    15Loenermark JO13-1JM11003213
    16sv Reaal Dronten JO13-111002113
    17Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-410103301
    18Lunteren JO13-210103301
    19PH JO13-3JM00000000
    20TVC '28 JO13-2100156-10
    21DSV '61 JO13-2JM100134-10
    22De Treffers JO13-3100134-10
    23Robur et Velocitas JO13-4JM100123-10
    24ESC JO13-2100112-10
    25Hoeve Vooruit JO13-1JM100135-20
    26Stevo JO13-2100136-30
    27Loo JO13-1100126-40
    28SVVN JO13-3100115-40
    29Witkampers JO13-3JM100115-40
    30Wijhe '92 JO13-3JM100104-40
    31Luctor Et Emergo JO13-3100117-60
    32De Treffers JO13-4JM100117-60
    33Excelsior '31 JO13-9100118-70
    34VVO JO13-3100107-70
    35SJO HSC - Buurse JO13-31001110-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bleijenbergh, TimTeamspeler
    Hashim, AliyaTeamspeler
    Heijstek, MichaTeamspeler
    Kamp, Tijmen van deTeamspeler
    Nieuwkerk, IvoTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.