• Robur et Velocitas JO16-1

  • Robur et Velocitas JO16-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jager, ArnoTechnische stafTrainer/coach
    Jager, ArnoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 10:15Urk JO16-1 - Robur et Velocitas JO16-1Sportpark De Vormt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.Robur et Velocitas JO16-1 - Roda '46 JO16-11 - 6
    26 nov.Hooglanderveen JO16-1 - Robur et Velocitas JO16-12 - 1
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO16-1 ( Divisie 6 E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick 1887 JO16-11174033122125
    2Roda '46 JO16-11173136142224
    3ACV JO16-1126242620620
    4Urk JO16-1115332830-218
    5CSV'28 JO16-1113352125-412
    6Hooglanderveen JO16-1111281737-205
    7Robur et Velocitas JO16-111038932-233

    Poulestanden Robur et Velocitas JO16-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 1 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E JO16-100000000
    2Bennekom JO16-100000000
    3CSV'28 JO16-100000000
    4Orion JO16-100000000
    5Robur et Velocitas JO16-100000000
    6SML JO16-100000000
    7De Treffers JO16-100000000
    8Unicum JO16-100000000

    Poulestanden Robur et Velocitas JO16-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 1 KO1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO FC Dalfsen JO17-111006063
    2Zwart Wit '63 JO17-111005053
    3SJO AZSV - AD '69 JO17-111006243
    4csv Apeldoorn JO17-111004043
    5Achilles E JO16-111004133
    6CSV'28 JO17-111003033
    7SML JO16-111005323
    8DVS'33 Ermelo JO16-111004223
    9SDV Barneveld JO17-111003123
    10SJO HSC - Buurse JO17-111003123
    11Victoria '28 JO17-111003123
    12Achilles E JO17-111004313
    13Orion JO17-111003213
    14ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-111003213
    15Juliana '31 JO17-111002113
    16asv Dronten JO17-111004403
    17Oranje Nassau JO17-100000000
    18DVC Dedemsvaart JO17-110014400
    19Unicum JO16-1100134-10
    20Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-1100123-10
    21De Treffers JO17-1100123-10
    22DZC '68 JO17-1100112-10
    23Orion JO16-1100135-20
    24HHC Hardenberg JO17-1100124-20
    25Bennekom JO16-1100113-20
    26DTS '35 Ede JO17-1100113-20
    27De Treffers JO16-1100113-20
    28Epe JO17-1100114-30
    29OVC '85 JO17-1100103-30
    30DVV JO16-1100126-40
    31CSV'28 JO16-1100104-40
    32BWO JO17-1100105-50
    33Robur et Velocitas JO16-1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bossenbroek, KenjiTeamspeler
    Bouwhof, JelleTeamspeler
    Dijken, Levi vanTeamspeler
    Kalksma, JarneTeamspeler
    Kesteren, Thijs vanTeamspeler
    Koevorden, Luuk vanTeamspeler
    Noort, SamTeamspeler
    Ouden, Stijn denTeamspeler
    Swart, MatsTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Urk JO16-1

    VS

    Robur et Velocitas JO16-1

    10 december 202210:15 uur
    Sportpark De Vormt veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Robur et Velocitas JO16-1

    0239 Onder 16 (najaar A-cat)

    0,82

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,91

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,27

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd