• Robur et Velocitas JO17-3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koldenhoven, HarryTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 13:00KCVO JO17-1 - Robur et Velocitas JO17-3Sportpark De Egelbeek
    6 nov. 13:30Robur et Velocitas JO17-3 - Groen Wit '62 JO17-2Sportpark Kerschoten
    20 nov. 14:00SV CCW '16 JO17-1 - Robur et Velocitas JO17-3Sportpark d' Olde Leeuwenbarg (Wilp)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Robur et Velocitas JO17-3 - KCVO JO17-11 - 2
    23 okt.Schalkhaar JO17-4 - Robur et Velocitas JO17-30 - 1
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO17-3 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn JO17-4430111569
    2SV CCW '16 JO17-1430111659
    3Robur et Velocitas JO17-332109187
    4KCVO JO17-132109367
    5Groen Wit '62 JO17-232017706
    6Voorwaarts T JO17-24121141135
    7Victoria Boys JO17-131115504
    8csv Apeldoorn JO17-34112811-34
    9Albatross JO17-14103816-83
    10SV Twello JO17-24103819-113
    11Schalkhaar JO17-44004410-60

    Poulestanden Robur et Velocitas JO17-3 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO17-32200191186
    2csv Apeldoorn JO17-52101711-43
    3Groen Wit '62 JO17-52002216-140

    Poulestanden Robur et Velocitas JO17-3 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVO JO17-21100100103
    2Blauw Wit '66 JO17-111008083
    3Longa '30 JO17-311008083
    4De Tubanters 1897 JO17-211009273
    5Losser JO17-211008173
    6GFC JO17-211007073
    7SVBV JO17-111007163
    8SVZW JO17-211007253
    9ST: vv Montferland JO17-111005053
    10Oranje Nassau JO17-311005053
    11csv Apeldoorn JO17-311005143
    12SJO MEC/Bredevoort JO17-111004043
    13Hoevelaken JO17-211006333
    14Luctor Et Emergo JO17-211005233
    15Orion JO17-411005233
    16Blauw Wit JO17-211004133
    17Quick '20 JO17-311004133
    18SDOO JO17-111004133
    19Den Ham JO17-211003033
    20ATC '65 JO17-311004223
    21Go Ahead Deventer JO17-211003123
    22SJO JCHW JO17-111003123
    23Voorwaarts T JO17-211003123
    24Epe JO17-311002023
    25Oranje Blauw JO17-111002023
    26Victoria Boys JO17-111002023
    27Warnsveldse Boys JO17-211007613
    28Reutum JO17-111004313
    29RODA '28 JO17-111004313
    30csv Apeldoorn JO17-411003213
    31FC Berghuizen JO17-111003213
    32Spcl. Brummen JO17-211003213
    33Rohda Raalte JO17-311003213
    34BAS JO17-1JM11002113
    35Haarle JO17-111002113
    36HHC Hardenberg JO17-311002113
    37KCVO JO17-111002113
    38WVF JO17-311002113
    39Fortissimo JO17-111001013
    40Berkum JO17-411003303
    41Markelo JO17-211002203
    42Vosseveld JO17-111002203
    43ZZC'20 JO17-211001103
    44Batavia '90 JO17-211000003
    45CSV '28 JO17-4JM00000000
    46ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-300000000
    47Heumen JO17-1d00000000
    48Loo JO17-100000000
    49Nieuwleusen SV JO17-200000000
    50De Treffers JO17-300000000
    51CSV'28 JO17-310013300
    52Hector JO17-110012200
    53FC Trias JO17-210012200
    54HC '03 JO17-110011100
    55Unicum JO17-210010000
    56Ruurlo JO17-2100167-10
    57Fortissimo JO17-2100134-10
    58ST: SVV '56/Kloosterhaar JO17-1100134-10
    59FC Horst JO17-2100123-10
    60Lemelerveld JO17-2100123-10
    61Quick '20 JO17-5100123-10
    62SJO Almen - Harfsen JO17-1JM100123-10
    63Bergentheim JO17-2d100112-10
    64CSV '28 JO17-5JM100112-10
    65DES JO17-1100112-10
    66Nunspeet JO17-3100112-10
    67Robur et Velocitas JO17-3100112-10
    68WAVV JO17-1100101-10
    69Tubantia JO17-3100124-20
    70Schalkhaar JO17-3100113-20
    71SVI JO17-4JM100113-20
    72SV Twello JO17-2100113-20
    73Diepenveen JO17-2100102-20
    74Groen Wit '62 JO17-2100102-20
    75Woezik JO17-3100102-20
    76SDV Barneveld JO17-4100136-30
    77BVC '12 JO17-1100125-30
    78Oranje Nassau JO17-4100125-30
    79De Esch JO17-2100114-30
    80RKHVV JO17-3100114-30
    81WVW JO17-1100114-30
    82MVV '69 JO17-1JM100103-30
    83Groen Wit '62 JO17-4100115-40
    84FC Dinxperlo JO17-2100104-40
    85avc Heracles JO17-2100127-50
    86Luctor Et Emergo JO17-3100105-50
    87ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2100105-50
    88ST Rietmolen/Lochuizen JO17-1100117-60
    89Sportlust Glanerbrug JO17-1100129-70
    90BWO JO17-4100118-70
    91Rood Zwart JO17-2100107-70
    92ST KSV/Erix JO17-1JM100108-80
    93SVVN JO17-2100108-80
    94Eldenia JO17-31001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Gnys, GabrielTeamspeler
    Koers, SemTeamspeler
    Krosenbrink, JaroTeamspeler
    Paul, MylanTeamspeler
    Pijpers, EliasTeamspeler
    Wentink, MarijnTeamspeler
    Westdorp, DavidTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.