• Robur et Velocitas JO17-4

  • Robur et Velocitas JO17-4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 14:30WSV JO17-2 - Robur et Velocitas JO17-4Sportpark De Voorwaarts
    17 dec. 13:30Robur et Velocitas JO17-4 - ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.Robur et Velocitas JO17-4 - Albatross JO17-11 - 5
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO17-4 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 31 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO17-44400145912
    2Terwolde JO17-1JM4301174139
    3Groen Wit'62 JO17-3JM42021618-26
    4Voorst JO17-14103913-43
    5Schalkhaar JO17-54004420-160

    Poulestanden Robur et Velocitas JO17-4 ( 3e klasse (2e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Columbia JO17-254102291313
    2Robur et Velocitas JO17-353112261610
    3Albatross JO17-15221161248
    4Epe JO17-252031316-36
    5WSV JO17-252031218-66
    6Apeldoornse Boys JO17-1JM41121119-84
    7Robur et Velocitas JO17-45014925-161

    Poulestanden Robur et Velocitas JO17-4 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 3 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 JO17-200000000
    2Ajax B JO17-100000000
    3Albatross JO17-100000000
    4Alverna JO17-1JM00000000
    5Angerlo Vooruit JO17-100000000
    6ASV '57 JO17-1JM00000000
    7Berkum JO17-400000000
    8BSC Unisson JO17-200000000
    9Columbia JO17-100000000
    10Den Ham JO17-300000000
    11Dodewaard JO17-100000000
    12DOS '37 JO17-2JM00000000
    13Dos Kampen JO17-200000000
    14DTS '35 Ede JO17-500000000
    15ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-300000000
    16DZC '68 JO17-400000000
    17Enter Vooruit JO17-100000000
    18Epse JO17-1JM00000000
    19Go Ahead Deventer JO17-100000000
    20Groen Wit '62 JO17-200000000
    21Hardenberg '85 JO17-100000000
    22Heino JO17-200000000
    23Hulshorst JO17-1JM00000000
    24IJVV JO17-400000000
    25Leones JO17-100000000
    26Markelo JO17-200000000
    27NEO JO17-300000000
    28F.C. Ommen JO17-200000000
    29Oranje Nassau JO17-500000000
    30Orion JO17-500000000
    31ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-100000000
    32Raalte JO17-100000000
    33RKHVV JO17-300000000
    34Robur et Velocitas JO17-400000000
    35RSC JO17-1JM00000000
    36SDZZ JO17-100000000
    37SJO Almen - Harfsen JO17-2JM00000000
    38SJO AZSV - AD '69 JO17-300000000
    39SJO FC Dalfsen JO17-300000000
    40SJO HSC - Buurse JO17-400000000
    41SJO MEC/Bredevoort JO17-100000000
    42SKV JO17-4JM00000000
    43SML JO17-300000000
    44Sparta Nijkerk JO17-400000000
    45SVI JO17-3JM00000000
    46Trekvogels JO17-100000000
    47FC Trias JO17-400000000
    48Union JO17-300000000
    49Union JO17-4JM00000000
    50Varsseveld JO17-100000000
    51VDZ JO17-300000000
    52Victoria '28 JO17-200000000
    53Vogido JO17-500000000
    54Voorwaarts V. JO17-100000000
    55Wilsum JO17-100000000
    56Zeewolde JO17-300000000
    57FC Zutphen JO17-500000000
    58FC Zutphen JO17-200000000

    Poulestanden Robur et Velocitas JO17-4 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 3 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 JO17-200000000
    2Ajax B JO17-100000000
    3Albatross JO17-100000000
    4Alverna JO17-1JM00000000
    5Angerlo Vooruit JO17-100000000
    6ASV '57 JO17-1JM00000000
    7ATC '65 JO17-200000000
    8Berkum JO17-400000000
    9BSC Unisson JO17-200000000
    10Columbia JO17-100000000
    11Den Ham JO17-300000000
    12Dodewaard JO17-100000000
    13DOS '37 JO17-2JM00000000
    14Dos Kampen JO17-200000000
    15DTS '35 Ede JO17-500000000
    16ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-300000000
    17DVS'33 Ermelo JO17-400000000
    18DZC '68 JO17-400000000
    19Enter Vooruit JO17-100000000
    20Epse JO17-1JM00000000
    21De Esch JO17-200000000
    22Go Ahead Deventer JO17-100000000
    23Groen Wit '62 JO17-200000000
    24Hardenberg '85 JO17-100000000
    25Heino JO17-200000000
    26Hulshorst JO17-1JM00000000
    27IJVV JO17-400000000
    28Leones JO17-100000000
    29Markelo JO17-200000000
    30NEO JO17-300000000
    31F.C. Ommen JO17-200000000
    32Oranje Nassau JO17-500000000
    33Orion JO17-500000000
    34ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-100000000
    35Raalte JO17-100000000
    36RKHVV JO17-300000000
    37Robur et Velocitas JO17-400000000
    38RSC JO17-1JM00000000
    39Schalkhaar JO17-400000000
    40SDZZ JO17-100000000
    41SJO Almen - Harfsen JO17-2JM00000000
    42SJO AZSV - AD '69 JO17-300000000
    43SJO FC Dalfsen JO17-300000000
    44SJO HSC - Buurse JO17-400000000
    45SJO MEC/Bredevoort JO17-100000000
    46SKV JO17-4JM00000000
    47SML JO17-300000000
    48Sparta Nijkerk JO17-400000000
    49Spcl. Brummen JO17-200000000
    50SVI JO17-3JM00000000
    51Trekvogels JO17-100000000
    52FC Trias JO17-400000000
    53Union JO17-300000000
    54Union JO17-4JM00000000
    55Varsseveld JO17-100000000
    56VDZ JO17-300000000
    57VDZ JO17-400000000
    58Victoria '28 JO17-200000000
    59Vogido JO17-500000000
    60Voorwaarts V. JO17-100000000
    61Wilsum JO17-100000000
    62Zeewolde JO17-300000000
    63FC Zutphen JO17-200000000
    64FC Zutphen JO17-500000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bloemendal, Syb vanTeamspeler
    Bruil, BenjaminTeamspeler
    Hilferink, HenkTeamspeler
    Huisman, NiekTeamspeler
    Luigjes, JoeyTeamspeler
    Paulissen, ThomTeamspeler
    Rees, Fabian vanTeamspeler
    Stentler, MaxTeamspeler
    Talla, KajTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.