• Robur et Velocitas JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Dekker, JeroenOverige stafTeammanager
    Dekker, JeroenTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 15:00SVI JO19-1 - Robur et Velocitas JO19-1Sportpark De Siggels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Wijhe '92 JO19-1 - Robur et Velocitas JO19-110 - 0
    18 mei.Robur et Velocitas JO19-1 - IJVV JO19-13 - 2
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO19-125182568254356
    2csv Apeldoorn JO19-125156484404451
    3Dos Kampen JO19-125146568472148
    4SVI JO19-125145658352347
    5Berkum JO19-125136663303345
    6Go Ahead Kampen JO19-12511594233938
    7FC Zutphen JO19-1251141069591037
    8Nieuwleusen SV JO19-12587103741-431
    9WVF JO19-12594126169-831
    10Wijhe '92 JO19-12585125462-829
    11Unicum JO19-12578104150-929
    12Epe JO19-12581163960-2125
    13Robur et Velocitas JO19-12553173396-6318
    14IJVV JO19-125142033103-707

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rood-Wit '58 JO19-132017616
    2Victoria Boys JO19-132016606
    3Robur et Velocitas JO19-131115324
    4WSV JO19-2301214-31
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aartsen, DarrianTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Diderik, StanTeamspeler
    Frens, NickTeamspeler
    Graaf, Mike deTeamspeler
    Haumersen, JasperTeamspeler
    Hofma, StephanTeamspeler
    Maanen, Twan vanTeamspeler
    Snijder, MichealTeamspeler
    Spoelstra, RenseTeamspeler
    Tutageel, EhsanTeamspeler
    Ven, Bas van derTeamspeler
    Wegert, JestinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.