• Robur et Velocitas JO19-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sluis, Nico van derOverige stafTeammanager
    Sluis, Nico van derTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 nov. 15:30Robur et Velocitas JO19-2 - Elspeet JO19-1Sportpark Kerschoten
    13 nov. 14:30Rood-Wit '58 JO19-1 - Robur et Velocitas JO19-2Sportpark De Eendracht
    20 nov. 12:45VVOP JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-2Sportpark De Roeleneng
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Hierden JO19-3 - Robur et Velocitas JO19-22 - 1
    23 okt.DVS'33 Ermelo JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-28 - 1
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO19-2 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOP JO19-24400167912
    2DVS'33 Ermelo JO19-24301176119
    3Rood-Wit '58 JO19-14301188109
    4Hoevelaken JO19-23201141046
    5Elspeet JO19-13201121116
    6Robur et Velocitas JO19-24202916-76
    7AGOVV JO19-2210167-13
    8Robur et Velocitas JO19-331021011-13
    9DSV '61 JO19-1301248-41
    10Unicum JO19-23012616-101
    11Lelystad '67 JO19-22002310-70
    12Victoria Boys JO19-23003611-50

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO19-23300217149
    2Helios JO19-23201164126
    3WSV JO19-331021219-73
    4SP Teuge JO19-23003322-190

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-31100140143
    2WVF JO19-31100122103
    3WSV JO19-2110010373
    4Hierden JO19-211007163
    5SC Bemmel JO19-211006063
    6RKSV Driel JO19-111008353
    7VIOS B. JO19-111007343
    8Overasseltse Boys JO19-111005143
    9S.V. Kilder JO19-111004043
    10Lienden JO19-111004043
    11SVI JO19-3JM11004043
    12Elspeet JO19-111005233
    13Broekland JO19-111004133
    14Diepenheim JO19-111004133
    15't Peeske JO19-111004133
    16Quick '20 JO19-611004133
    17RODA '28 JO19-111004133
    18Voorwaarts T JO19-211004133
    19ESC JO19-211003033
    20SP Eefde JO19-111006423
    21OVC '85 JO19-311004223
    22Rood-Wit '58 JO19-111004223
    23Avanti W. JO19-211003123
    24SC Bemmel JO19-311003123
    25Bennekom JO19-411003123
    26Quick '20 JO19-411003123
    27Oranje Nassau JO19-311005413
    28Orion JO19-211005413
    29Avanti W. JO19-311002113
    30FC Eibergen JO19-211002113
    31Hierden JO19-311002113
    32OVC '85 JO19-211002113
    33SDZZ JO19-211002113
    34Oranje Nassau JO19-411003303
    35Excelsior '31 JO19-211003303
    36DZC '68 JO19-611002203
    37Langeveen JO19-111002203
    38Jonge Kracht JO19-211001103
    39DKB JO19-100000000
    40Hatto Heim JO19-200000000
    41USV JO19-100000000
    42ZAC JO19-400000000
    43Zenderen Vooruit JO19-110013300
    44Rood Zwart JO19-210013300
    45ST: EriX/KSV JO19-110012200
    46ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-110012200
    47SC Bemmel JO19-410011100
    48v.v. Hellendoorn JO19-2100145-10
    49Woezik JO19-2100145-10
    50Bennekom JO19-3100112-10
    51Sp. Neede JO19-2100112-10
    52't Peeske JO19-2100112-10
    53Quick '20 JO19-5100112-10
    54Robur et Velocitas JO19-2100112-10
    55Vorden JO19-2100146-20
    56OVC '85 JO19-4100124-20
    57Sparta Nijkerk JO19-4100124-20
    58Hengelo JO19-1100113-20
    59OSC JO19-4100113-20
    60Rigtersbleek JO19-2100113-20
    61SDV Barneveld JO19-3100113-20
    62Victoria Boys JO19-2100125-30
    63BSC Unisson JO19-2100114-30
    64Excelsior'31 JO19-3JM100114-30
    65Gorssel JO19-1100114-30
    66Marienheem JO19-1100114-30
    67ST: vv Montferland JO19-1100114-30
    68ST UHC/AAC Olympia JO19-1100114-30
    69DSV '61 JO19-1100103-30
    70SC Meddo JO19-1100137-40
    71Orion JO19-4100115-40
    72sv DFS JO19-1100104-40
    73DZC '68 JO19-5100104-40
    74ZAC JO19-3100104-40
    75Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3100138-50
    76VVOP JO19-2100117-60
    77ESA JO19-3100106-60
    78Excelsior '31 JO19-41001310-70
    79IJVV JO19-31001212-100
    80v.v. Twenthe JO19-21001014-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boger, MilanTeamspeler
    Bossenbroek, MikaiTeamspeler
    Groeneveld, MennoTeamspeler
    Hoegen, WesselTeamspeler
    Kranen, CasTeamspeler
    Kros, SebastiaanTeamspeler
    Muhumed, AyoubTeamspeler
    Noy, JorritTeamspeler
    Schenk, RobbieTeamspeler
    Schuurman, TychoTeamspeler
    Sluis, Stijn van derTeamspeler
    Tesfalem bahta, DanielTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.