• Robur et Velocitas JO19-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Payam, JamshedTechnische stafHoofdcoach
    Payam, JamshedOverige stafTeammanager
    Sijbring, JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 14:30Robur et Velocitas JO19-2 - Go Ahead Deventer JO19-1Sportpark Kerschoten
    23 nov. 15:30Robur et Velocitas JO19-2 - SEH JO19-1Sportpark Kerschoten
    30 nov. 12:00VIOS V. JO19-1 - Robur et Velocitas JO19-2Sportpark De Kouwenaar
    7 dec. 15:30Robur et Velocitas JO19-2 - Oene JO19-1Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.KCVO JO19-1 - Robur et Velocitas JO19-25 - 2
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEH JO19-174121881013
    2KCVO JO19-16402189912
    3Schalkhaar JO19-26330159612
    4VIOS V. JO19-174031514112
    5Rohda Raalte JO19-274031325-1212
    6Go Ahead Deventer JO19-163211861211
    7Hattem JO19-16303121029
    8Oene JO19-162221416-28
    9Robur et Velocitas JO19-261141018-84
    10SP Teuge JO19-151041315-23
    11Sc. Overwetering JO19-16015622-161

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO19-23300173149
    2DVS'33 Ermelo JO19-232018446
    3Lunteren JO19-1310210373
    4VVOP JO19-23003025-250

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVA JO19-111008173
    2Robur et Velocitas JO19-211006063
    3AVW '66 JO19-111005143
    4SCE JO19-111004133
    5De Treffers JO19-211004223
    6Beuningse Boys JO19-211002023
    7DVOL JO19-111005413
    8Blauw Geel '55 JO19-111003213
    9Leones JO19-111002113
    10SVHA JO19-1100145-10
    11SC Klarenbeek JO19-1100123-10
    12RKSV Driel JO19-1100112-10
    13AWC JO19-2100124-20
    14SC Millingen JO19-1100102-20
    15Juliana '31 JO19-2100114-30
    16SML JO19-2100115-40
    17SP Teuge JO19-1100106-60
    18De Bataven JO19-2100118-70

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-2 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AVW '66 JO19-100000000
    2Beuningse Boys JO19-200000000
    3Blauw Geel '55 JO19-100000000
    4DVOL JO19-100000000
    5GVA JO19-100000000
    6Leones JO19-100000000
    7Robur et Velocitas JO19-200000000
    8SCE JO19-100000000
    9De Treffers JO19-200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    Barry, OusmaneTeamspelerMiddenvelder
    Beram, AhmedTeamspelerAanvaller
    Ewijk, Max vanTeamspelerVerdediger
    Gerritzen, RowanTeamspelerMiddenvelder
    Kahsay Tesfalase, AsmeromTeamspelerVerdediger
    Sijbring, PepijnTeamspelerDoelverdediger
    Tutageel, EhsanTeamspelerAanvaller
    Wolters, MartijnTeamspelerMiddenvelder
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.