• Robur et Velocitas JO19-3

  • Robur et Velocitas JO19-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. AFGELASTSDC Putten JO19-3 - Robur et Velocitas JO19-3Sportpark Putter Eng
    4 mei. 12:15SML JO19-4 - Robur et Velocitas JO19-3Sportpark De Bakenberg
    11 mei. 12:15Groen Wit '62 JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-3Sportpark De Maten
    18 mei. 13:30Robur et Velocitas JO19-3 - VDZ JO19-4Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Robur et Velocitas JO19-3 - csv Apeldoorn JO19-29 - 1
    6 apr.NSC Nijkerk JO19-1 - Robur et Velocitas JO19-31 - 0
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts T JO19-2751135132216
    2Columbia JO19-1751123101316
    3Warnsveldse Boys JO19-174302581715
    4Spcl. Brummen JO19-274032227-512
    5Victoria Boys JO19-17232151329
    6Groen Wit '62 JO19-372141927-87
    7Robur et Velocitas JO19-371151027-174
    8WSV JO19-270071337-240

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 ( 4e klasse (2e fase) 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ESC JO19-175202041617
    2Hierden JO19-274211413114
    3Nunspeet JO19-26321189911
    4WWNA JO19-163211915411
    5Zwart Wit '63 JO19-262041118-76
    6Robur et Velocitas JO19-351131316-34
    7Groen Wit '62 JO19-25113812-44
    8csv Apeldoorn JO19-26006622-160

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 ( 5e klasse (3e fase) 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwart Wit '63 JO19-275112116516
    2Robur et Velocitas JO19-365012662015
    3Groen Wit '62 JO19-275022415915
    4VDZ JO19-374122116513
    5NSC Nijkerk JO19-174032416812
    6VDZ JO19-474032317612
    7DVS'33 Ermelo JO19-37304272439
    8csv Apeldoorn JO19-262221725-88
    9SML JO19-472051630-146
    10sv Orderbos JO19-15005423-190
    11SDC Putten JO19-36006722-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bloem, ThomTeamspeler
    Bonekamp, JasperTeamspeler
    Bosman, Koert JanTeamspeler
    Brom, Rick van denTeamspeler
    Eising, MartenTeamspeler
    Ganzevles, TiesTeamspeler
    Halewijn, BramTeamspeler
    Hulsteijn, ThijsTeamspeler
    Jansen, YanickTeamspeler
    Kijk in de vegt, BasTeamspeler
    Meché, Erik van derTeamspeler
    Noort, BramTeamspeler
    Rees, Fabian vanTeamspeler
    Schenk, RobbieTeamspeler
    Schuurman, TychoTeamspeler
    Stentler, MaxTeamspeler
    Sturre, SamTeamspeler
    Talla, KajTeamspeler
    Toorop, OliviérTeamspeler
    Versteegh, FinnTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SML JO19-4

    VS

    Robur et Velocitas JO19-3

    04 mei 202412:15 uur
    Sportpark De Bakenberg veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Robur et Velocitas JO19-3

    0680 Onder 19 (3e fase)

    4,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd