• Robur et Velocitas JO19-3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sturre, GertTechnische stafBondscoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 dec. 13:30Robur et Velocitas JO19-3 - Loenermark JO19-1Sportpark Kerschoten
    8 dec. 14:30Columbia JO19-1 - Robur et Velocitas JO19-3Sportpark De Winkewijert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.SP Teuge JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-37 - 5
    17 nov.Robur et Velocitas JO19-3 - Schalkhaar JO19-21 - 2
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Activia JO19-166003333018
    2Schalkhaar JO19-2860223111218
    3Groen Wit '62 JO19-2540121101112
    4Schalkhaar JO19-5640230111912
    5Columbia JO19-163121312110
    6SP Teuge JO19-273131722-510
    7Robur et Velocitas JO19-37304212019
    8V en L JO19-162041319-66
    9WWNA JO19-16006339-360
    10Loenermark JO19-17007835-270

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO19-3330012399
    2Broekland JO19-1320113586
    3v.v. Dieren JO19-23102812-43
    4WWNA JO19-13003518-130

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO19-311007343
    2OSC JO19-211006333
    3Robur et Velocitas JO19-311004223
    4SDV Barneveld JO19-211004223
    5Union JO19-211004223
    6ESA JO19-211003123
    7De Treffers JO19-311002023
    8Beuningse Boys JO19-3100124-20
    9SML JO19-4100124-20
    10V en L JO19-1100124-20
    11vv Ede/Victoria JO19-1100113-20
    12Spero JO19-3100102-20
    13Lienden JO19-1100136-30
    14ST: SVO '68/VVLK JO19-1d100137-40

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ESA JO19-200000000
    2OSC JO19-200000000
    3Robur et Velocitas JO19-300000000
    4SDV Barneveld JO19-200000000
    5De Treffers JO19-300000000
    6Union JO19-200000000
    7Union JO19-300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bartelds, NielsTeamspeler
    Blok, XanderTeamspeler
    Brouwers, RutgerTeamspeler
    Fintelman, SemTeamspeler
    Hoogeslag, PepijnTeamspeler
    Koorenhof, FlorisTeamspeler
    Krosenbrink, MatsTeamspeler
    Offeren, Mart vanTeamspeler
    Olsthoorn, MauriceTeamspeler
    Oostenbrugge, Boy vanTeamspeler
    Reuvers, SemTeamspeler
    Sturre, KoenTeamspeler
    Yigit, DolunayTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.