• Robur et Velocitas JO19-3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sturre, GertTechnische stafBondscoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 13:00Victoria Boys JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-3Victor Stadion
    6 apr. 15:30Robur et Velocitas JO19-3 - Groen Wit '62 JO19-2Sportpark Kerschoten
    10 apr. 18:30Columbia JO19-1 - Robur et Velocitas JO19-3Sportpark De Winkewijert
    13 apr. 12:30SP Teuge JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-3Sportpark De Dulmer
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Activia JO19-199004654127
    2Schalkhaar JO19-2970226121421
    3Groen Wit '62 JO19-2860234211318
    4Schalkhaar JO19-5950436221415
    5SP Teuge JO19-284132225-313
    6Robur et Velocitas JO19-384042520512
    7Columbia JO19-183141418-410
    8V en L JO19-193062327-49
    9Loenermark JO19-191081141-303
    10WWNA JO19-19009652-460

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO19-3330012399
    2Broekland JO19-1320113586
    3v.v. Dieren JO19-23102812-43
    4WWNA JO19-13003518-130

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO19-311007343
    2OSC JO19-211006333
    3Robur et Velocitas JO19-311004223
    4SDV Barneveld JO19-211004223
    5Union JO19-211004223
    6ESA JO19-211003123
    7De Treffers JO19-311002023
    8Beuningse Boys JO19-3100124-20
    9SML JO19-4100124-20
    10V en L JO19-1100124-20
    11vv Ede/Victoria JO19-1100113-20
    12Spero JO19-3100102-20
    13Lienden JO19-1100136-30
    14ST: SVO '68/VVLK JO19-1d100137-40

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Prins Bernhard JO19-13300142129
    2Groen Wit '62 JO19-2321013497
    3SP Teuge JO19-2312010195
    4Victoria Boys JO19-22110121114
    5EZC '84 JO19-1G21015413
    6Robur et Velocitas JO19-321013303
    7Zwart Wit '63 JO19-2G3102812-43
    8V en L JO19-14022613-72
    9Epe JO19-210103301
    10Columbia JO19-1201126-41
    11csv Apeldoorn JO19-33003027-270

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-3 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ESA JO19-211005143
    2SDV Barneveld JO19-211003123
    3De Treffers JO19-311002113
    4OSC JO19-200000000
    5Union JO19-2100112-10
    6Robur et Velocitas JO19-3100113-20
    7Union JO19-3100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bartelds, NielsTeamspeler
    Blok, XanderTeamspeler
    Fintelman, SemTeamspeler
    Hoogeslag, PepijnTeamspeler
    Koorenhof, FlorisTeamspeler
    Krosenbrink, MatsTeamspeler
    Offeren, Mart vanTeamspeler
    Olsthoorn, MauriceTeamspeler
    Oostenbrugge, Boy vanTeamspeler
    Reuvers, SemTeamspeler
    Sturre, KoenTeamspeler
    Yigit, DolunayTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.