• Robur et Velocitas JO19-4 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wessel, CorinneOverige stafTeammanager
    Wessel, MarijnTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 13:30Robur et Velocitas JO19-4 - Oene JO19-2Sportpark Kerschoten
    20 nov. 20:00csv Apeldoorn JO19-3 - Robur et Velocitas JO19-4Sportpark Orderbos
    23 nov. 13:15Victoria Boys JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-4Victor Stadion
    30 nov. 11:00Groen Wit '62 JO19-4 - Robur et Velocitas JO19-4Sportpark De Maten
    7 dec. 15:30Robur et Velocitas JO19-4 - csv Apeldoorn JO19-4Sportpark Kerschoten
    14 dec. 14:30WSV JO19-5 - Robur et Velocitas JO19-4Sportpark De Voorwaarts
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.Beekbergen JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-42 - 5
  • Poulestanden Robur et Velocitas JO19-4 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO19-43300133109
    2Hierden JO19-2311110914
    3Go Ahead Kampen JO19-231117704
    4SJO FC Dalfsen JO19-33003718-110

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn JO19-4761037122519
    2WSV JO19-5650128131515
    3Victoria Boys JO19-274122114713
    4Loenermark JO19-174122724313
    5Robur et Velocitas JO19-444002241812
    6Beekbergen JO19-272141427-137
    7Eerbeekse Boys JO19-272142136-157
    8csv Apeldoorn JO19-362042224-26
    9KCVO JO19-262042528-36
    10Oene JO19-262041323-106
    11Groen Wit '62 JO19-371151419-54
    12Groen Wit '62 JO19-460241232-202

    Poulestanden Robur et Velocitas JO19-4 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SKV JO19-411007163
    2De Treffers JO19-311005233
    3SC Bemmel JO19-211003033
    4csv Apeldoorn JO19-411004313
    5DIO '30 JO19-211002113
    6AZ 2000 - Elderveld JO19-111002112
    7Groen Wit '62 JO19-400000000
    8SDV Barneveld JO19-400000000
    9Robur et Velocitas JO19-4100134-10
    10Angeren JO19-2100112-10
    11SJO DVSG Germania JO19-1100125-30
    12Woezik JO19-5100103-30
    13ESA JO19-4100117-60
    14Eldenia JO19-3100112-1-1
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosch, Ian van denTeamspeler
    Miocevic, IvanTeamspeler
    Schafer, JulianTeamspeler
    Slis, JaapTeamspeler
    Tuinier, BasTeamspeler
    Voorrips, EwoutTeamspeler
    Wessel, MarijnTeamspeler
    Wijk, Wesley vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Robur et Velocitas JO19-4

    VS

    Oene JO19-2

    16 november 201913:30 uur
    Sportpark Kerschoten veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Robur et Velocitas JO19-4

    0225 Onder 19 competitie (najaar)

    5,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd