• Robur et Velocitas O23-2

  • Robur et Velocitas O23-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoek, Jeroen van denTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 16:00Robur et Velocitas O23-2 - Sparta Nijkerk O23-2Sportpark Kerschoten
    16 mrt. 14:30FC Zutphen O23-2 - Robur et Velocitas O23-2Sportcomplex 't Meijerink
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.Nunspeet O23-1 - Robur et Velocitas O23-22 - 1
    24 feb.Robur et Velocitas O23-2 - csv Apeldoorn O23-22 - 2
  • Poulestanden Robur et Velocitas O23-2 ( 1e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas O23-2861129131619
    2Apeldoornse Boys O23-1852139142517
    3FC Zutphen O23-284042229-712
    4csv Apeldoorn O23-383051528-139
    5AGOVV O23-172141618-27
    6ZVV '56 O23-17106726-193

    Poulestanden Robur et Velocitas O23-2 ( 1e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet O23-122009276
    2Sparta Nijkerk O23-222008446
    3Apeldoornse Boys O23-111008353
    4Robur et Velocitas O23-2201134-11
    5csv Apeldoorn O23-23012815-71
    6FC Zutphen O23-22002210-80

    Poulestanden Robur et Velocitas O23-2 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO Regio 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas O23-211006063
    2Victoria Boys 311006063
    3SKV 611006243
    4WSV 411007433
    5V.V. Barneveld 411004133
    6Union O23-211004133
    7VDZ O23-111003033
    8DVV O23-111007523
    9Arnhemse Boys Schuytgraaf 211005323
    10Uchta 211002023
    11Groen Wit '62 711004313
    12DUNO D 311003213
    13ESA 35+211003213
    14Uchta 411003213
    15sv DFS 411002113
    16De Kieviten 311002113
    17Jonker Boys 211001013
    18SV Twello O23-111001013
    19Elistha O23-111003303
    20Sportclub Groessen 5 (zat)11002203
    21Woezik 710013300
    22SC Rijnland 210012200
    23csv Apeldoorn O23-2100134-10
    24Bennekom 11100123-10
    25sv DFS 5100123-10
    26Zuid Arnhem 4100123-10
    27Advendo '57 5100112-10
    28V.V. Barneveld 5100112-10
    29Groen Wit '62 8100101-10
    30Nijmegen 5100101-10
    31SCW '23 6100157-20
    32SCW '23 8100135-20
    33Beuningse Boys 5100102-20
    34csv Apeldoorn 12100147-30
    35Lunteren 7100114-30
    36Nijmegen 2100114-30
    37SC Rheden 4100103-30
    38SVHA 2100126-40
    39csv Apeldoorn 10100106-60
    40csv Apeldoorn 9100106-60

    Poulestanden Robur et Velocitas O23-2 ( Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 3 2e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF O23-11100100103
    2avc Heracles 411008083
    3Hulzense Boys 511007163
    4Sportclub Overdinkel 211005053
    5Arnhemse Boys Schuytgraaf 211009543
    6DVS'33 Ermelo 911004043
    7Swift '64 711004043
    8DVV O23-111006333
    9Enter Vooruit 611005233
    10Sportclub Groessen 5 (zat)11004133
    11Union O23-211004133
    12Sparta Nijkerk O23-311003033
    13IJVV 1111006423
    14ATC '65 911004223
    15DOS '37 611004223
    16DUNO D 311004223
    17VIOS V. 411004223
    18Zeewolde 1011003123
    19Robur et Velocitas O23-211002023
    20DES 411005413
    21Concordia-W 311002113
    22Gorssel 311002113
    23HHC Hardenberg 1611002113
    24WHC 611002113
    25Zwolsche Boys 711002113
    26Avanti W. 411001013
    27Groen Wit '62 711002203
    28DZC '68 1011002203
    29SKV 611002203
    30SVZW 1011002203
    31Tubantia 811001103
    32V.V. Barneveld 400000000
    33SVI 800000000
    34VDZ O23-110012200
    35SDOUC 310012200
    36SVV '56 210012200
    37Uchta 210012200
    38Victoria '28 310011100
    39De Gazelle 2100145-10
    40DVC Dedemsvaart 5100112-10
    41DZC '68 9100112-10
    42Noord Veluwe Boys 2100112-10
    43Nunspeet 7100112-10
    44Warnsveldse Boys 2100112-10
    45Achilles '12 5100101-10
    46SVI 6100146-20
    47Avanti W. 5100124-20
    48SVZW 13100124-20
    49Uchta 4100124-20
    50WSV 4100124-20
    51DVS'33 Ermelo 11100113-20
    52Victoria Boys 3100102-20
    53Concordia-W 5100136-30
    54Drienerlo 6100125-30
    55Elistha O23-1100114-30
    56Jonker Boys 2100114-30
    57De Kieviten 3100103-30
    58ESA 35+2100159-40
    59DOS Kampen 11100104-40
    60Elspeet 3100104-40
    61SDC '12 7100105-50
    62Koninklijke UD 3100117-60
    63HHC Hardenberg 14100108-80
    64Nieuwleusen SV 91001010-100

    Poulestanden Robur et Velocitas O23-2 ( Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde Groep 3 3e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV O23-11100100103
    2WVF O23-111009183
    3SKV 611008263
    4Zwolsche Boys 711006153
    5DES 411005143
    6HHC Hardenberg 1611005233
    7Sportclub Overdinkel 211004133
    8VIOS V. 411006423
    9Enter Vooruit 611003123
    10avc Heracles 411003123
    11WHC 611003123
    12Zeewolde 1011003123
    13sv DFS 411005413
    14Sportclub Groessen 5 (zat)11003213
    15Tubantia 811003213
    16Union O23-211003213
    17Concordia-W 300000000
    18DVS'33 Ermelo 900000000
    19SV Twello O23-1100145-10
    20Arnhemse Boys Schuytgraaf 2100123-10
    21Avanti W. 4100123-10
    22DZC '68 10100123-10
    23Robur et Velocitas O23-2100146-20
    24V.V. Barneveld 4100113-20
    25DOS '37 6100113-20
    26SVZW 10100113-20
    27Swift '64 7100113-20
    28Hulzense Boys 5100125-30
    29ATC '65 9100114-30
    30Gorssel 3100115-40
    31SVI 8100116-50
    32DUNO D 3100128-60
    33IJVV 11100119-80
    34Groen Wit '62 71001010-100

    Poulestanden Robur et Velocitas O23-2 ( O23 beker poulfase Groep 2 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas O23-2330011569
    2AGOVV O23-1302178-12
    3csv Apeldoorn O23-3302168-22
    4ZVV '56 O23-1302147-32
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ani, DivineTeamspeler
    Casteels, FlorianTeamspeler
    Faizi, BehroozTeamspeler
    Gosens, RutgerTeamspeler
    Harmsel, Marijn terTeamspeler
    Keulen, Jasper vanTeamspeler
    Kranen, CasTeamspeler
    Lerou, LucTeamspeler
    Porton, SennaTeamspeler
    Stentler, BramTeamspeler
    Warringa, DaanTeamspeler
    Wentink, MarijnTeamspeler
    Wingerde, Yannick vanTeamspeler
    Zevenhuizen, SimonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Robur et Velocitas O23-2

    VS

    Sparta Nijkerk O23-2

    09 maart 202416:00 uur
    Sportpark Kerschoten veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Robur et Velocitas O23-2

    0377 Onder 23 (voorjaarsreeks)

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd