• Robur et Velocitas VE1 zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berge, Mathijs vdOverige stafTeammanager
    Smorenberg, DickOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Robur et Velocitas VE1 (0591 Veteranen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas VE11292150173329
    2SV Twello VE11481566353125
    3SHE VE11373345311424
    4Voorwaarts T VE11373334241024
    5Eerbeekse Boys VE11372437261123
    6Apeldoornse Boys VE11455452351720
    7Terwolde VE1125253736117
    8TKA VE1124444949016
    9AZC VE1124264763-1614
    10ZVV '56 VE282151734-177
    11V en L VE11220102266-446
    12WWNA VE11311112868-404
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berge, Mathijs vdTeamspeler
    Bocu, ErcanTeamspeler
    Boer, Ewald deTeamspeler
    Folkerts, DirkTeamspeler
    Kiss, IstvanTeamspeler
    Kuiperij, MennoTeamspeler
    Prinsen, PepijnTeamspeler
    Schrijver, RobinTeamspeler
    Smits, SanderTeamspeler
    Smorenberg, DickTeamspeler
    Steunenberg, WilliamTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.