• Robur et Velocitas VE1 zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berge, Mathijs vdOverige stafTeammanager
    Smorenberg, DickOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 10:00Robur et Velocitas VE1 - AZC VE1Sportpark Kerschoten
    24 nov. 09:30WWNA VE1 - Robur et Velocitas VE1Sportpark Wiesel
    1 dec. 10:00Robur et Velocitas VE1 - ZVV '56 VE2Sportpark Kerschoten
    8 dec. 09:30TKA VE1 - Robur et Velocitas VE1Sportpark Orderbos
    2 feb. 10:00Robur et Velocitas VE1 - V en L VE1Sportpark Kerschoten
    9 feb. 10:00SV Twello VE1 - Robur et Velocitas VE1Sportpark Zuiderlaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Robur et Velocitas VE1 - SV Twello VE13 - 2
    10 nov.Eerbeekse Boys VE1 - Robur et Velocitas VE11 - 5
  • Poulestanden Robur et Velocitas VE1 (0591 Veteranen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts T VE1650123131015
    2Robur et Velocitas VE1742126131314
    3SV Twello VE1640238132512
    4Eerbeekse Boys VE173131817110
    5AZC VE15302282539
    6SHE VE16231211929
    7Apeldoornse Boys VE16222191278
    8Terwolde VE16222212018
    9TKA VE161321624-86
    10ZVV '56 VE262041325-126
    11WWNA VE14013622-161
    12V en L VE15005632-260
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berge, Mathijs vdTeamspeler
    Bocu, ErcanTeamspeler
    Boer, Ewald deTeamspeler
    Folkerts, DirkTeamspeler
    Kiss, IstvanTeamspeler
    Kuiperij, MennoTeamspeler
    Prinsen, PepijnTeamspeler
    Schrijver, RobinTeamspeler
    Smits, SanderTeamspeler
    Smorenberg, DickTeamspeler
    Steunenberg, WilliamTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.