• trainingstijden seizoen 21-22 (14 juni tot 3 juli)
    team dag tijden veld opmerkingen
    Worldcup woensdag 14.45-15.45 veld 1 olv CIOS tot en met 23 juni
    JO8-1 maandag  17.00-18.00 veld 1 C2  
    JO9-1/JO9-2 maandag  17.00-18.30 veld 1 D1 D2  
      vrijdag  17.00-18.30 veld 2 C1 C2  
    JO9-3 t/m 7 woensdag 14.45-15.45 veld 2 olv CIOS tot en met 23 juni
    JO10-1/JO10-2 dinsdag 17.00-18.30 veld 1 D1 D2  
      vrijdag  17.00-18.30 veld 2 D1 D2 olv CIOS
    JO10-3 t/m 7 woensdag 16.00-17.00 veld 1  olv CIOS tot en met 23 juni
    JO11-1/2 maandag  17.00-18.00 veld 1 A B   
      woensdag 17.00-18.00 veld 1 A B   
    JO11-3 woensdag 16.00-17.00 veld 1  olv CIOS tot en met 23 juni
    JO12-1 woensdag 18.00-20.00  veld F  
      vrijdag  18.30-20.00 veld F  
    JO12-2 woensdag 18.00-20.00  veld E  
      vrijdag  18.30-20.00 veld E  
    JO12-3 t/m 5 woensdag 16.00-17.00 veld 1  olv CIOS tot en met 23 juni
    JO12-3 donderdag  18.00-19.00 veld 2E  
    JO12-4 vrijdag  18.00-19.00 veld 2 E  
    JO13-1 dinsdag 18.00-19.30 veld 1 C D  
      donderdag  18.00-19.00 veld 2 C D  
    JO13-2 dinsdag 18.00-19.00 veld 2 A B  
      donderdag  18.00-19.30 veld 2 A B E samen met 15-3
    JO13-3/4 maandag  18.30-19.30 veld 2 A B E  
      woensdag 18.00-20.00 veld 2 A B  
    JO14-1 dinsdag 18.30-20.00 veld 1 A B  
      donderdag 18.30-20.00 veld 1 A B  
    JO14-2 maandag  18.30-19.30 Veld 2 C D F samen met 14-3
      woensdag 18.00-20.00 veld 2 C D  
    JO14-3 maandag  18.30-19.30 Veld 2 C D F samen met 14-2
      woensdag 18.00-20.00 veld 2 C D  
    JO15-1 dinsdag 18.0-19.30 veld 2 C D  
      donderdag 19.00-20.30 veld 2 C D   
    JO15-2 woensdag 20.00-21.30 veld 2 C D samen met 19-3
      vrijdag  19.00-20.00 veld 1 A B  
    JO15-3 dinsdag 17.30-18.30 veld 1 A B   
      donderdag 18.00-19.30 veld 2 A B E samen met 13-2
    JO16-1 maandag  18.30-20.00 veld 1 C D  
      woensdag 18.30-20.00 veld 1 C D  
    JO16-2 dinsdag 19.30-20.30 veld 2 C D  
      donderdag 19.30-20.30 veld 2 A B   
    JO16-3 woensdag 17.00-18.30 veld 1 A B  
      vrijdag  18.00-19.00 veld 2 A B   
    JO16-4 dinsdag 19.00-20.00 veld 2 A B E samen met 19-2
      vrijdag  19.00-20.00 veld 2 C D   
    JO17-1 maandag  18.30-20.00 veld 1 A B  
      woensdag 18.30-20.00 veld 1 A B  
    JO17-2 woensdag 20.00-21.30 veld 2 A B E samen met 17-4
      vrijdag  19.00 -20.30  veld 2 A B  
    JO17-3 maandag  20.00-21.30 veld 1 A B   
      woensdag 19.30-21.00 veld 2 A B  
    JO17-4 maandag  19.30 - 21.00 veld 2 C D  
      woensdag 20.00-21.30 veld 2 A B E samen met 17-2
    JO19-1 maandag  20.00-21.30 veld 1 A B  
      woensdag 19.30-21.00 veld 1 C D  
    JO19-2 dinsdag 19.00-20.00 veld 2 A B E samen met 16-4
      vrijdag  20.00-21.30 veld 1 C D  
    JO19-3 woensdag 20.00-21.30 veld 2 C D samen met 15-2
      vrijdag  20.00-21.30 veld 2 C D   
    JO23-1 maandag  20.00-21.30 veld 1 C D  
      donderdag  18.00-19.30 veld 1 C D  
    Robur 1 dinsdag 20.00-21.30 veld 1 A B C D  
      donderdag 20.00-21.30 veld 1 A B C D  
    Robur 3 donderdag 20.30-22.00 veld 2 C D   
    Robur 4 vrijdag  20.00-21.30 veld 1 A B  
    JO23-2/3 dinsdag 20.00-21.30 veld 2 A B E  
      vrijdag  20.00-21.30 veld 2 A B E  
    Zaalteam / 35+ dinsdag 20.30-22.00 veld 2 C D E F  
    Veteranen donderdag 20.30-22.00 veld 2 A B  
    Meidenvoetbal vrijdag  17.30-18.30 veld 1 C D