• Hieronder is in plaatjes en in tekst nu al het trainingsschema te vinden voor seizoen 2021-2022 met dank aan Hoofd Technich Co√∂rdinatie Harry Koldenhoven en alle trainers.

    De trainingen beginnen weer vanaf maandag 16 augustus, uiteraard afhankelijk van de beschikbaarheid van je trainer.

    Vanwege alle overlast, schade en rommel zijn we helaas genoodzaakt tot die tijd alle velden te sluiten voor gebruik, ook voor de eigen leden.

     

    Veld 1

     

    veld 2

     

     Trainingstijden seizoen 2021-2022

    team dag tijden veld opmerkingen
    WorldcupG en H woensdag 14.45-15.45 veld 1 olv CIOS 
    JO8-1 maandag  17.00-18.30 veld 1 C2 D2  
    JO9-1/JO9-2 maandag  17.00-18.30 veld 1 C1 D1  
      vrijdag  17.00-18.30 veld 2 C1 C2  
    JO9-3 t/m 7 maandag  17.30-18.30 veld 2 A B  
      woensdag 16.00-17.00 veld 1 olv CIOS 
    JO10-1/JO10-2 dinsdag 17.00-18.30 veld 1 D1 D2  
      vrijdag  17.00-18.30 veld 2 D1 D2  
    JO10-3 t/m 7 woensdag 16.00-17.00 veld 1  olv CIOS 
    JO11-1/2 maandag  17.00-18.00 veld 1 A B   
      woensdag 17.00-18.00 veld 1 A B   
    JO11-3 maandag  17.00-18.30 veld 2 E  
      woensdag 16.00-17.00 veld 2 A B olv Aventus
    JO12-1 woensdag 18.00-19.30  veld 2 F  
      vrijdag  18.00-19.00 veld 1 A B   
    JO12-2 woensdag 18.00-19.30  veld 2 E  
      vrijdag  18.00-19.00 veld 1 A B   
    JO12-3 t/m 5 woensdag 16.00-17.00 veld 2 A B olv Aventus
    JO12-3 donderdag  18.00-19.00 veld 2 E  
    JO12-4 vrijdag  18.00-19.00 veld 2 E  
    JO13-1 dinsdag 18.30-20.00 veld 1 C D  
      donderdag  18.00-19.30 veld 2 C D  
    JO13-2 dinsdag 18.00-19.00 veld 2 A B  
      woensdag 18.00-20.00 veld 2 A B samen met 13-3 en 13-4
    JO13-3/4 maandag  18.30-20.00 veld 2 A B E  
      woensdag 18.00-20.00 veld 2 A B samen met 13-2
    JO14-1 dinsdag 18.30-20.00 veld 1 A B  
      donderdag 18.30-20.00 veld 1 A B  
    JO14-2 maandag  18.00-20.00 Veld 2 C  F samen met 14-3
      woensdag 18.00-19.30 veld 2 C D samen met 14-3
    JO14-3 maandag  18.00-20.00 Veld 2 C  F samen met 14-2
      woensdag 18.00-19.30 veld 2 C D samen met 14-2
    JO15-1 dinsdag 18.00-19.30 veld 2 C D  
      donderdag 19.00-20.30 veld 2 C D   
    JO15-2 woensdag 19.30-20.30 veld 2 C D samen met 19-3
      vrijdag  19.00-20.00 veld 1 A B  
    JO15-3 dinsdag 17.30-18.30 veld 1 A B   
      donderdag 18.00-19.30 veld 2 A B   
    JO16-1 maandag  18.30-20.00 veld 1 C D  
      woensdag 18.30-20.00 veld 1 C D  
    JO16-2 dinsdag 19.30-20.30 veld 2 C D  
      donderdag 19.30-20.30 veld 2 A B E  samen met 16-4
    JO16-3 woensdag 17.00-18.30 veld 1 C D  
      vrijdag  18.30-20.00 veld 2 C D  
    JO16-4 dinsdag 19.00-20.30 veld 2 A B E samen met 19-2
      donderdag 19.30-20.30 veld 2 A B E  samen met 16-2
    JO17-1 maandag  18.30-20.00 veld 1 A B  
      woensdag 18.30-20.00 veld 1 A B  
    JO17-2 woensdag 20.00-21.30 veld 2 A B   
      vrijdag  19.00-20.00  veld 1 C D  
    JO17-3 maandag  20.00-21.30 veld 2 A B   
      woensdag 20.00-21.30 veld 1 C D  
    JO17-4 maandag  20.00-21.30 veld 2 C D  
      vrijdag  20.00-21.30 veld 1 C D  
    JO19-1 maandag  20.00-21.30 veld 1 A B  
      woensdag 20.00-21.30 veld 1 A B  
    JO19-2 dinsdag 19.00-20.30 veld 2 A B E samen met 16-4
      vrijdag  18.30-20.00 veld 2 A B  
    JO19-3 woensdag 19.30-20.30 veld 2 C D samen met 15-2
      vrijdag  20.00-21.30 veld 2 C D   
    JO23-1 maandag  20.00-21.30 veld 1 C D  
      donderdag  18.00-19.30 veld 1 C D  
    Robur 1 dinsdag 20.00-21.30 veld 1 A B C D  
      donderdag 20.00-21.30 veld 1 A B C D  
    Robur 2 dinsdag 20.30-22.00 veld 2 C D F samen met 35+
      donderdag  20.30-22.00 veld 2 C D  
    Robur 3 donderdag 20.30-22.00 veld 2 A B E samen met 35+
    Robur 4 woensdag 20.30-22.00 Veld 2 C D  
      vrijdag  20.30-22.00 veld 1 A B  
    JO23-2/3 dinsdag 20.30-22.00 veld 2 A B E  
      vrijdag  20.00-21.30 veld 2 A B E  
    35+ dinsdag 20.30-22.00 veld 2 C D F samen met Robur 2
      donderdag 20.30-22.00 veld 2 A B E samen met Robur 3
    Meidenvoetbal woensdag 17.00-18.00 veld 2 C D  
      vrijdag  17.30-18.30 veld 1 C D  
    Keepers maandag 17.30-20.00 veld 2 D  
    Keeper Robur 4 vrijdag  19.30-20.30 veld 2 F