• Hieronder is in plaatjes en in tekst het meest actuele trainingsschema (per 17 september) te vinden voor seizoen 2021-2022 met dank aan Hoofd Technich Co√∂rdinatie Harry Koldenhoven en alle trainers.

     

     

    trainingstijden seizoen 21-22    
    team dag tijden veld opmerkingen
    Worldcup G, H en JO8-1 woensdag 14.45-15.45 veld 1 en 2 C en D olv CIOS 
    JO8-1 maandag  17.00-18.30 veld 1 C2 D2  
    JO9-1/JO9-2 maandag  17.00-18.30 veld 1 C1 D1  
      vrijdag  17.00-18.30 veld 2 D1 D2  
    JO9-3 t/m 7 maandag  17.30-18.30 veld 2 A B  
      woensdag 16.00-17.00 veld 1 en 2 C en D olv CIOS 
    JO10-1/JO10-2 dinsdag 17.00-18.30 veld 1 D1 D2  
      vrijdag  17.00-18.30 veld 2 C1 C2  
    JO10-3 t/m 6 woensdag 16.00-17.00 veld 1 en 2 C en D olv CIOS 
      vrijdag  17.00-18.00 veld 2 A B E  
    JO11-1/2 maandag  17.00-18.00 veld 1 A B   
      woensdag 17.00-18.00 veld 1 A B   
    JO11-3 maandag  17.00-18.30 veld 2 E  
      woensdag 16.30-17.30 veld 2 A B C D olv Aventus
    JO12-1 woensdag 18.00-19.30  veld 2 F  
      vrijdag  17.30-19.00 veld 1 A B   
    JO12-2 maandag  18.00-19.00 veld 1 A1 A2  
    JO12-2 t/m 5 woensdag 16.30-17.30 veld 2 A B C D olv Aventus
    JO12-3 donderdag  18.00-19.00 veld 2 E  
    JO12-4 vrijdag  18.00-19.00 veld 2 E  
    JO12-5 maandag  17.00-18.00 veld 2 F  
    JO13-1 dinsdag 18.30-20.00 veld 1 C D  
      donderdag  18.00-19.30 veld 2 C D  
    JO13-2 dinsdag 18.00-19.00 veld 2 A B  
      woensdag 18.00-20.00 veld 2 A B samen met 13-3 en 13-4
    JO13-3/4 maandag  18.30-20.00 veld 2 A B E  
      woensdag 18.00-20.00 veld 2 A B samen met 13-2
    JO14-1 dinsdag 18.30-20.00 veld 1 A B  
      donderdag 18.30-20.00 veld 1 A B  
    JO14-2 maandag  18.00-20.00 Veld 2 C  F samen met 14-3
      woensdag 18.00-19.30 veld 2 C D samen met 14-3
    JO14-3 maandag  18.00-20.00 Veld 2 C  F samen met 14-2
      woensdag 18.00-19.30 veld 2 C D samen met 14-2
    JO15-1 dinsdag 18.00-19.30 veld 2 C D  
      donderdag 19.00-20.30 veld 2 C D   
    JO15-2 woensdag 19.30-20.30 veld 2 C D samen met 19-3
      vrijdag  19.00-20.30 veld 1 A B  
    JO15-3 dinsdag 17.30-18.30 veld 1 A B   
      vrijdag  18.00-19.00 veld 2 A B  
    JO16-1 maandag  18.30-20.00 veld 1 C D  
      woensdag 18.30-20.00 veld 1 C D  
    JO16-2 dinsdag 19.30-20.30 veld 2 C D  
      donderdag 19.30-20.30 veld 2 A B   
    JO16-3 woensdag 17.00-18.30 veld 1 C D  
      vrijdag  18.30-20.00 veld 2 C D  
    JO16-4 dinsdag 19.00-20.30 veld 2 A B E samen met 19-2
      donderdag 18.30-19.30 veld 2 A B   
    JO17-1 maandag  18.30-20.00 veld 1 A B  
      woensdag 18.30-20.00 veld 1 A B  
    JO17-2 woensdag 20.00-21.30 veld 2 A B   
      vrijdag  19.00-20.00  veld 1 C D  
    JO17-3 maandag  20.00-21.30 veld 2 A B   
      woensdag 20.00-21.30 veld 1 C D  
    JO17-4 maandag  20.00-21.30 veld 2 C D  
      vrijdag  20.00-21.30 veld 1 C D  
    JO19-1 maandag  20.00-21.30 veld 1 A B  
      woensdag 20.00-21.30 veld 1 A B  
    JO19-2 dinsdag 19.00-20.30 veld 2 A B E samen met 16-4
      vrijdag  20.00-21.30 veld 2 C D E samen met 19-3
    JO19-3 woensdag 19.30-20.30 veld 2 C D samen met 15-2
      vrijdag  20.00-21.30 veld 2 C D E samen met 19-2
    JO23-1 maandag  20.00-21.30 veld 1 C D  
      donderdag  18.00-19.30 veld 1 C D  
    Robur 1 dinsdag 20.00-21.30 veld 1 A B C D  
      donderdag 20.00-21.30 veld 1 A B C D  
    Robur 2 dinsdag 20.30-22.00 veld 2 C D F samen met 35+
      donderdag  20.30-22.00 veld 2 C D  
    Robur 3 donderdag 20.30-22.00 veld 2 A B E samen met 35+
    Robur 4 woensdag 20.30-22.00 Veld 2 C D  
      vrijdag  20.30-22.00 veld 1 A B  
    JO23-2/3 dinsdag 20.30-22.00 veld 2 A B E  
      vrijdag  20.00-21.30 veld 2 A B E  
    35+ dinsdag 20.30-22.00 veld 2 C D F samen met Robur 2
      donderdag 20.30-22.00 veld 2 A B E samen met Robur 3
    Meidenvoetbal woensdag 16.00-17.00 veld 2 E F  
      vrijdag  17.30-18.30 veld 1 C D  
    Keepers maandag 17.30-20.00 veld 2 D  
    Keeper Robur 4 vrijdag  19.30-20.30 veld 2 E