•  

    trainingsschema veld 1

     

    trainingsschema veld 2

     

    trainingstijden seizoen 22-23 per 20 juni

    team dag tijden veld opmerkingen
    JO8-1 / JO8-2 maandag  17.00-18.30 veld 1 C2 D2  
      donderdag  17.00-18.30 veld 1 C2 D2  
    JO9-1/JO9-2 maandag  17.00-18.30 veld 1 C1 D1  
      vrijdag  17.00-18.30 veld 2 D1 D2  
    JO9-3 t/m JO9-8 woensdag 16.00-17.00 veld 1 olv CIOS 
      vrijdag  17.00-18.30 veld 2 E C F  
    JO10-1 en JO10-2 dinsdag  18.00-19.30 veld 2 E F  
      donderdag  18.00-19.30 veld F  
    JO10-3 t/m JO10-7 maandag  17.30-18.30 veld 2 A B   
    JO10-3/4 vrijdag  17.30-19.00 veld 1 D1 D2  
    JO10-5 t/m 7 woensdag 16.00-17.00 veld 1 olv CIOS 
    JO11-1/2 dinsdag  17.00-18.30 veld 2 C2 D  
    JO11-3/4/5 woensdag 16.00-17.00 veld 2 A B C D olv Aventus
    JO11-1/2/3/4/5 vrijdag  17.30-19.00 veld 1 A B C   
    JO12-1/2 maandag  17.00-18.30 veld 1 A B  
      woensdag 17.00-18.00 veld 2 C D   
    JO12-3 maandag  17.30-18.30 veld 2 E  
      woensdag 16.00-17.00 veld 2 A B C D olv Aventus
    JO12-4 maandag  17.30-18.30 veld 2 C1 C2  
      woensdag 16.00-17.00 veld 2 A B C D olv Aventus
    JO13-1 dinsdag 18.30-20.00 veld 2 A B   
      donderdag  17.30-19.00 veld 2 A B E  samen met 13-2 en 13-3
    JO13-2 dinsdag  17.30-18.30 veld 2 A B E  samen met 13-3
      donderdag  17.30-19.00 veld 2  samen met 13-1 en 13-3
    JO13-3 dinsdag  17.30-18.30 veld 2 A B E  samen met 13-2
      donderdag  17.30-19.00 veld 2  samen met 13-1 en 13-2
    JO14-1 dinsdag 18.30-20.00 veld 2 C D  
      donderdag 19.00-20.30 veld 2 C D  
    JO14-2 maandag  18.30-20.00 veld 2 A B samen met 14-3
      woensdag 18.30-20.00 veld 1 C D   
    JO14-3 maandag  18.30-20.00 veld 2 A B samen met 14-2
      woensdag 18.00-19.30 veld 2  C D laatste half uur veld F
    JO15-1 maandag  18.30-20.00 veld 1 C D  
      woensdag 19.00-20.30 veld 2 samen met 15-2 en 15-3
    JO15-2 maandag  18.30-20.00 veld 2 C E F samen met 15-3 
      woensdag 19.00-20.30 veld 2 samen met 15-1 en 15-3
    JO15-3 maandag  18.30-20.00 veld 2 C E F samen met 15-2
      woensdag 19.00-20.30 veld 2 samen met 15-1 en 15-2
    JO16-1 dinsdag  18.30-20.00 veld 1 A B  
      donderdag 19.00-20.30 veld 2 A B  
    JO17-1 maandag  18.30-20.00 veld 1 A B  
      woensdag 18.30-20.00 veld 1 A B  
    JO17-2 woensdag 17.00-18.30 veld 1 A B  
      vrijdag  19.00-20.30 veld 1 A B  
    JO17-3 woensdag 17.00-18.30 veld 1 C D  
      vrijdag  19.00-20.30 veld 1 C D  
    JO17-4 maandag  20.00-21.30 veld 2 C D E F samen met 19-4
      woensdag 20.00-21.30 veld 2 A B 1e half uur op veld E
    JO17-5 dinsdag  17.30-18.30 veld 1 A B  
      vrijdag  18.30-20.00 veld 2 A B  
    JO18-1 dinsdag  18.30-20.00 veld 1 C D   
      donderdag  18.30-20.00 veld 1 C D   
    JO19-1 maandag  20.00-21.30 veld 1 C D   
      woensdag 18.30-20.00 veld 1 C D   
    JO19-2 dinsdag 20.00-21.30 veld 2 C D   
      donderdag  20.00-21.30 veld 2 C D  1e half uur op veld F
    JO19-3 maandag  20.00-21.30 veld 2 A B  
      woensdag 20.00-21.30 veld 1 A B  
    JO19-4 maandag  20.00-21.30 veld 2 C D E F samen met 17-4
      woensdag 20.00-21.30 veld 2 C D  1e half uur op veld F
    JO23-1 maandag  20.00-21.30 veld 1 C D  
      donderdag  18.00-19.30 veld 1 C D  
    Robur 1 dinsdag 20.00-21.30 veld 1  
      donderdag 20.00-21.30 veld 1   
    Robur 2 dinsdag 20.00-21.30 veld 2 A B  
      donderdag  20.30-22.00 veld 2 A B E F samen met 35+
    Robur 3 woensdag 20.30-22.00 veld 2 E  
      vrijdag  20.00-21.30 veld 2 C D  
    Zaterdag 2 woensdag 20.00-21.30 veld E  
      vrijdag  20.00-21.30 veld 2 A B   
    35+ donderdag 20.30-22.00 veld 2 A B E F samen met Robur 2
    Groep de Haan woensdag 20.30-21.00 veld F  
    Meidenvoetbal woensdag 17.30-19.00 veld 2 A B  
      vrijdag  17.30-18.30 veld 1 A B  
    Keepers maandag 17.30-20.00 veld 2 D  
    Keeper Robur 3 vrijdag  19.00-20.00 veld 2 D