• Winterstop activiteiten zaal Fruytierschool.

     

    Tijdens de winterstop kan er door de Robur-jeugdteams weer in de zaal gevoetbald worden. Hieronder staat het schema. Start: 5 januari.
    Locatie Fruytierschool: Anklaarseweg 71.

    Bezetting zaal Fruytierschool 2019 Robur et Velocitas
             
    5 januari 2019 Zaal 1-2 Zaal 3 Zaal 4 Zaal 5
    09.00-10.00 uur JO9-5,6,7 Jong Oranje Jong Oranje JO9-3,4
    10.00-11.00 uur JO11-1,2,3 JO10-1,2 JO10-3,4 JO11-4,6
    11.00-12.00 uur JO12-4,6 JO12-1 JO12-2 JO12-3
    12.00-13.00 uur JO13-5 JO13-2 JO13-3 JO13-4
    13.00-14.00 uur JO15-7 JO14-3 JO14-2 JO14-1
    14.00-15.00 uur JO15-3 JO15-6 JO15-5 JO15-4
    15.00-16.00 uur JO17-5 JO15-2 JO17-7 JO17-6
    16.00-17.00 uur JO19-2 JO17-4 JO17-3 JO19-3
             
    12 januari 2019 Zaal 1-2 Zaal 3 Zaal 4 Zaal 5
    09.00-10.00 uur WorldCup JO9-6,7 JO9-4,5 JO9-2,3
    10.00-11.00 uur JO9-1; JO10-1,2 JO10-3,4 JO11-4,6 JO11-1,2
    11.00-12.00 uur JO12-1,2,3 JO12-4 JO12-5 JO12-6; JO11-3
    12.00-13.00 uur JO13-4 JO13-5 JO13-2 JO13-3
    13.00-14.00 uur JO14-1 JO15-7 JO14-3 JO14-2
    14.00-15.00 uur JO15-4 JO15-3 JO15-6 JO15-5
    15.00-16.00 uur JO17-6 JO17-5 JO15-2 JO17-7
    16.00-17.00 uur JO19-3 JO19-2 JO17-4 JO17-3
             
    19 januari 2019 Zaal 1-2 Zaal 3 Zaal 4 Zaal 5
    09.00-10.00 uur niet beschikbaar JO9-7,6 JO9-5,4 JO9-3,2
    10.00-11.00 uur   JO10-2 JO10-1,3 JO10-4 & JO11-5
    11.00-12.00 uur   JO11-4,6 JO11-3,2 JO11-1 & JO12-2
    12.00-13.00 uur   JO12-1,3 JO12-4,6 JO13-5
    13.00-14.00 uur   JO13-4 JO13-3 JO13-2
    14.00-15.00 uur   JO14-1 JO14-2 JO14-3
    15.00-16.00 uur   JO15-7 JO15-6 JO15-5
    16.00-17.00 uur   JO15-4 JO15-3 JO17-7
             
    26 januari 2019 Zaal 1-2 Zaal 3 Zaal 4 Zaal 5
    09.00-10.00 uur JO9-2,3,4 Jong Oranje Jong Oranje JO9-6,7
    10.00-11.00 uur JO10-3,4 JO9-5  JO10-1,2 JO11-4,5
    11.00-12.00 uur JO17-7 JO11-6 JO11-2,3 JO11-1
    12.00-13.00 uur JO17-3 JO17-6 JO17-5 JO17-4
    13.00-14.00 uur JO19-2      
    14.00-15.00 uur JO19-3      
    15.00-16.00 uur        
    16.00-17.00 uur        
             
    2 februari 2019 Zaal 1-2 Zaal 3 Zaal 4 Zaal 5
    09.00-10.00 uur WorldCup JO9-6,7 JO9-5,4 JO9-3,2
    10.00-11.00 uur JO11-4,5,6 JO9-1 JO10-1,2 JO10-3,4
    11.00-12.00 uur JO13-3 JO11-2,3 JO12-1,2 JO12-3,4
    12.00-13.00 uur JO13-2 JO13-5 JO13-4  
    13.00-14.00 uur JO14-2,3 JO15-7   JO15-4
    14.00-15.00 uur JO15-6 JO17-7 JO17-6  
    15.00-16.00 uur JO15-5 JO17-5 JO17-3  
    16.00-17.00 uur JO17-4 JO19-2    
             
    9 februari 2019 Start Voorjaarscompetitie