• Thuiswedstrijden Jeugd en Senioren deze week

    Datum/tijdKlassePouleWedstrijdStatusScheidsrechterVeldKKTKKUInfo
    za 21-mei. 08:30Hoofdklasse (4e fase)04Robur et Velocitas JO9-1 - WSV JO9-1Te spelenveld 2
    za 21-mei. 08:304e klasse (4e fase)02Robur et Velocitas JO10-5 - WSV JO10-3JMTe spelenveld 2
    za 21-mei. 08:303e klasse (4e fase)04Robur et Velocitas JO10-3 - Twello SV JO10-2JMTe spelenveld 2
    za 21-mei. 08:303e klasse (4e fase)04Robur et Velocitas JO9-4 - Koninklijke UD JO9-1Te spelenveld 2
    za 21-mei. 08:305e klasse (4e fase)06Robur et Velocitas JO9-5 - Sportclub Deventer JO9-5Te spelenveld 3
    za 21-mei. 10:002e klasse (4e fase)13Robur et Velocitas JO11-2 - csv Apeldoorn JO11-3Te spelenveld 3
    za 21-mei. 10:001e klasse (4e fase)7Robur et Velocitas JO12-2 - csv Apeldoorn JO12-2Te spelenveld 4
    za 21-mei. 10:002e klasse (4e fase)06Robur et Velocitas JO12-3 - SP Teuge JO12-2Te spelenveld 2
    za 21-mei. 10:005e klasse (4e fase)05Robur et Velocitas JO12-5 - Oene MO12-1Te spelenveld 3
    za 21-mei. 10:002e klasse (4e fase)14Robur et Velocitas JO11-1 - WSV JO11-2Te spelenveld 2--
    za 21-mei. 11:453e klasse3Robur et Velocitas JO14-3 - EZC '84 JO14-1Te spelenveld 2
    za 21-mei. 11:454e klasse01Robur et Velocitas JO15-3 - Schalkhaar JO15-6Te spelenveld 4
    za 21-mei. 11:452e klasse5Robur et Velocitas JO13-2 - Columbia JO13-1Te spelenveld 3
    za 21-mei. 11:45HoofdklasseFRobur et Velocitas JO13-1JM - WSV JO13-3Te spelenveld 1
    za 21-mei. 13:302e klasse1Robur et Velocitas JO16-3 - Unicum JO16-2Te spelenveld 2
    za 21-mei. 13:304e klasse12Robur et Velocitas JO17-4 - csv Apeldoorn JO17-5Te spelenveld 1
    za 21-mei. 15:303e klasse06Robur et Velocitas JO19-3 - SDV Barneveld JO19-2Te spelenveld 3
    za 21-mei. 15:301e klasse04Robur et Velocitas O23-3 - BVC '12 O23-1Te spelenveld 2
    za 21-mei. 15:30HoofdklasseKRobur et Velocitas JO17-1 - Epe JO17-1Te spelenveld 1
    zo 22-mei. 10:001e klasse4Robur et Velocitas 35+1 - Voorwaarts T 35+1Te spelenveld 2
    zo 22-mei. 14:003e klasseDRobur et Velocitas 1 - AZC 1Te spelenM. (Mike) Blokveld 1
    vr 27-mei. 20:001e klasse15Robur et Velocitas 35+2 - WSV 35+3Te spelenveld 5-CSV Apeldoorn
    vr 27-mei. 20:301e klasse15Robur et Velocitas 35+2 - csv Apeldoorn 35+4Te spelenveld 5-CSV Apeldoorn
    vr 27-mei. 20:301e klasse14Robur et Velocitas 35+1 - csv Apeldoorn 35+1Te spelenveld 1
    vr 27-mei. 21:301e klasse14Robur et Velocitas 35+1 - WWNA 35+1Te spelenveld 1
    za 28-mei. 08:304e klasse (4e fase)05Robur et Velocitas JO9-6 - SV Vaassen JO9-1Te spelenveld 1
    za 28-mei. 08:301e klasse (4e fase)09Robur et Velocitas JO10-1 - Spcl. Brummen JO10-1Te spelenveld 2
    za 28-mei. 08:301e klasse (4e fase)11Robur et Velocitas JO9-2 - Voorwaarts T JO9-5GTe spelenveld 1
    za 28-mei. 08:304e klasse (4e fase)02Robur et Velocitas JO10-6 - CCW '16 JO10-1JMTe spelenveld 2
    za 28-mei. 08:30Hoofdklasse (4e fase)02Robur et Velocitas JO8-1 - SDV Barneveld JO8-1Te spelenveld 2
    za 28-mei. 08:303e klasse (4e fase)02Robur et Velocitas JO9-3 - Beekbergen JO9-1Te spelenveld 1
    za 28-mei. 08:301e klasse (4e fase)06Robur et Velocitas JO10-2 - Lunteren JO10-1Te spelenveld 1
    za 28-mei. 10:00Hoofdklasse (4e fase)2Robur et Velocitas JO12-1 - SP Teuge JO12-1Te spelenveld 3
    za 28-mei. 10:003e klasse (4e fase)07Robur et Velocitas JO12-4 - Victoria Boys JO12-1Te spelenveld 2
    za 28-mei. 10:002e klasse (4e fase)02Robur et Velocitas MO11-1 - Oene MO11-1Te spelenveld 3
    za 28-mei. 10:005e klasse (4e fase)09Robur et Velocitas JO11-4 - Voorwaarts T JO11-4Te spelenveld 2
    za 28-mei. 10:005e klasse (4e fase)01Robur et Velocitas JO11-3 - csv Apeldoorn JO11-6Te spelenveld 4
    za 28-mei. 10:005e klasse (4e fase)09Robur et Velocitas JO9-8 - Heerde JO9-1Te spelenveld 4
  • Uitwedstrijden Jeugd en Senioren deze week

    Datum/tijdThuisteamUitteamKlasseStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamInfo
    za 21-mei. 14:30Activia 3Robur et Velocitas 2 (buiten mededinging)6e klasseTe spelenSportpark De Schoapenweideveld 1TWELLO
    za 21-mei. 12:00ESA O23-1Robur et Velocitas O23-1Divisie 4Te spelenSportcentrum Rijkerswoerdveld 8ARNHEM
    za 21-mei. 14:45Schalkhaar JO19-2Robur et Velocitas JO19-12e klasseTe spelenSportpark De Horsterhoekveld 4SCHALKHAAR--
    za 21-mei. 15:00Beekbergen JO19-2Robur et Velocitas JO19-24e klasseTe spelenSportpark Veldhofveld 2BEEKBERGEN
    za 21-mei. 10:30csv Apeldoorn JO17-4Robur et Velocitas JO17-33e klasseTe spelenSportpark Orderbos-5-APELDOORN78
    za 21-mei. 12:30Achilles E JO16-1Robur et Velocitas JO16-1Divisie 6Te spelenSportpark cvv Achilles Eveld 1ENSCHEDE910
    za 21-mei. 13:00Colmschate '33 JO15-1Robur et Velocitas JO15-1HoofdklasseTe spelenSportpark De Achterhoekveld 1DEVENTER
    za 21-mei. 09:45Sparta Nijkerk JO15-3Robur et Velocitas JO15-23e klasseTe spelenSportpark De Ebbenhorstveld-ENIJKERK GLD0719
    za 21-mei. 11:45Epe JO14-1JMRobur et Velocitas JO14-1HoofdklasseTe spelenSportpark Wachtelenbergveld 4EPE
    za 21-mei. 10:00Voorst JO13-1Robur et Velocitas JO13-34e klasseTe spelenSportpark De Forst (Voorst)veld 1VOORST GEM VOORST
    za 21-mei. 11:00Loenermark JO13-1JMRobur et Velocitas JO13-4JM5e klasseTe spelenSportpark Lonaparkveld 3LOENEN GLD
    za 21-mei. 09:45asv Dronten JO12-2Robur et Velocitas JO12-1Hoofdklasse (4e fase)Te spelenSportpark Burg. Dekkerveld 5 - ADRONTEN0506
    za 21-mei. 08:30Groen Wit '62 JO11-4Robur et Velocitas JO11-35e klasse (4e fase)Te spelenSportpark De Matenveld 2BAPELDOORN--
    za 21-mei. 10:00Schalkhaar JO11-4Robur et Velocitas JO11-45e klasse (4e fase)Te spelenSportpark De Horsterhoekveld 5SCHALKHAAR
    za 21-mei. 08:30SP Lochem JO10-1Robur et Velocitas JO10-11e klasse (4e fase)Te spelenSportpark De ElzeVeld 3AALOCHEM13
    za 21-mei. 10:00Rood-Wit '58 JO10-1Robur et Velocitas JO10-21e klasse (4e fase)Te spelenSportpark De Eendrachtveld 2PUTTEN
    za 21-mei. 08:45SP Teuge JO10-2Robur et Velocitas JO10-64e klasse (4e fase)Te spelenSportpark De Dulmerveld 2TEUGE
    za 21-mei. 10:00csv Apeldoorn JO9-5Robur et Velocitas JO9-33e klasse (4e fase)Te spelenSportpark Orderbos-9D-APELDOORN1413
    za 21-mei. 09:00AGOVV JO9-3Robur et Velocitas JO9-64e klasse (4e fase)Te spelenSportpark Berg en BosstadionveldAPELDOORN
    za 21-mei. 08:45SEH JO9-3JMRobur et Velocitas JO9-85e klasse (4e fase)Te spelenSportpark De Eeuwlandenveld 2HEERDE
    za 21-mei. 10:00VVOP JO8-1Robur et Velocitas JO8-1Hoofdklasse (4e fase)Te spelenSportpark De RoelenengKG 3A2VOORTHUIZEN7R14R
    za 21-mei. 09:30DEO MO13-2Robur et Velocitas MO13-13e klasseTe spelenSportpark Dijkhoekveld 3BORCULO
    za 21-mei. 09:30EFC '58 MO11-1Robur et Velocitas MO11-12e klasse (4e fase)Te spelenSportpark De Zanderijveld 1ERMELOK- 5K-10
    zo 22-mei. 09:30WSV 8Robur et Velocitas 46e klasseTe spelenSportpark De Voorwaartsveld 1APELDOORN
    ma 23-mei. 19:30AZC JO19-1Robur et Velocitas JO19-12e klasseTe spelenSportcomplex Hanzeparkveld 1ZUTPHEN12
    ma 23-mei. 19:00Apeldoornse Boys JO14-1JMRobur et Velocitas JO14-22e klasseTe spelenSportpark Malkenschotenveld 1APELDOORN
    vr 27-mei. 20:00WSV 35+1Robur et Velocitas 35+11e klasseTe spelenSportpark De Voorwaartsveld 1APELDOORN
    vr 27-mei. 21:00Groen Wit '62 35+1Robur et Velocitas 35+11e klasseTe spelenSportpark De Voorwaartsveld 1APELDOORN
    vr 27-mei. 21:00csv Apeldoorn 35+2Robur et Velocitas 35+21e klasseTe spelenSportpark Orderbosveld 5-CSV ApeldoornAPELDOORN
    za 28-mei. 09:45Oene JO16-2JMRobur et Velocitas JO16-43e klasseTe spelenSportpark De Hoge Kampveld 1OENE
    za 28-mei. 08:45Zwart Wit '63 JO12-1Robur et Velocitas JO12-21e klasse (4e fase)Te spelenSportpark Parkwegveld 4HARDERWIJK
    za 28-mei. 08:30WSV JO12-2Robur et Velocitas JO12-32e klasse (4e fase)Te spelenSportpark De Voorwaartsveld 2APELDOORN
    za 28-mei. 10:15Hulshorst JO12-2JMRobur et Velocitas JO12-55e klasse (4e fase)Te spelenSportpark De Eendrachtveld 1HULSHORST
    za 28-mei. 09:00AGOVV JO11-1Robur et Velocitas JO11-22e klasse (4e fase)Te spelenSportpark Berg en Bosveld 2APELDOORN
    za 28-mei. 08:45AZC JO10-1Robur et Velocitas JO10-33e klasse (4e fase)Te spelenSportcomplex Hanzeparkveld 1ZUTPHEN
    za 28-mei. 09:30Voorst JO10-1JMRobur et Velocitas JO10-54e klasse (4e fase)Te spelenSportpark De Forst (Voorst)veld 1VOORST GEM VOORST
    za 28-mei. 09:45Groen Wit '62 JO9-1Robur et Velocitas JO9-1Hoofdklasse (4e fase)Te spelenSportpark De Matenveld 1A2APELDOORN--
    za 28-mei. 09:45Schalkhaar JO9-3Robur et Velocitas JO9-43e klasse (4e fase)Te spelenSportpark De Horsterhoekveld 2SCHALKHAAR
    za 28-mei. 09:00AGOVV JO9-5JMRobur et Velocitas JO9-76e klasse (4e fase)Te spelenSportpark Berg en BosstadionveldAPELDOORN
  • Zaalvoetbal komende 2 weken

    WedstrijddatumTeamWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    wo 25-mei. 19:00 19:00Robur et Velocitas 1Robur et Velocitas 1 - Groen Wit '62 3Mheenpark (Apeldoorn)APELDOORN
    wo 01-jun. 20:00 20:00Robur et Velocitas 1Victoria Boys 3 - Robur et Velocitas 1Mheenpark (Apeldoorn)APELDOORN