• Thuiswedstrijden Jeugd en Senioren deze week

    Datum/tijdKlassePouleWedstrijdStatusScheidsrechterVeldKKTKKUInfo
    wo 07-dec. 20:003e klasse (2e fase)05Robur et Velocitas JO19-3 - csv Apeldoorn JO19-2Te spelenJ. (Jens) Koldenhovenveld 1
    za 10-dec. 08:301e klasse (2e fase)02Robur et Velocitas MO11-1 - Hierden MO11-1Te spelenveld 3 B
    za 10-dec. 08:302e klasse (2e fase)04Robur et Velocitas JO9-3 - Apeldoornse Boys JO9-1JMTe spelenveld 3 A1
    za 10-dec. 08:304e klasse (2e fase)20Robur et Velocitas JO10-5 - csv Apeldoorn JO10-5Te spelenveld 2 A1
    za 10-dec. 08:301e klasse (2e fase)12Robur et Velocitas JO9-2 - Hulshorst JO9-1JMTe spelenveld 2 A2
    za 10-dec. 08:302e klasse (2e fase)04Robur et Velocitas JO9-4 - AGOVV JO9-2Te spelenveld 2 B2
    za 10-dec. 08:302e klasse (2e fase)07Robur et Velocitas JO10-3 - Schalkhaar JO10-3Te spelenveld 2 B1
    za 10-dec. 09:304e klasse (2e fase)10Robur et Velocitas JO12-2 - Oene JO12-1Te spelenveld 4 A
    za 10-dec. 09:454e klasse (2e fase)12Robur et Velocitas JO11-3 - WSV JO11-3Te spelenveld 3 A
    za 10-dec. 09:45Hoofdklasse (2e fase)06Robur et Velocitas JO10-1 - Sportclub Deventer JO10-1Te spelenveld 1 B2
    za 10-dec. 10:005e klasse (2e fase)09Robur et Velocitas JO13-3 - VIOS V. JO13-2Te spelenveld 2
    za 10-dec. 10:10Hoofdklasse (2e fase)11Robur et Velocitas JO9-1 - DVOV JO9-1Te spelenveld 3 B1
    za 10-dec. 11:005e klasse (2e fase)07Robur et Velocitas JO15-3 - Albatross JO15-2Te spelenveld 4
    za 10-dec. 11:301e klasse (2e fase)09Robur et Velocitas JO13-1JM - Groen Wit '62 JO13-1Te spelenveld 3
    za 10-dec. 11:45Hoofdklasse (2e fase)04Robur et Velocitas JO11-1 - WSV JO11-1Te spelenveld 2 A
    za 10-dec. 11:451e klasse (2e fase)7Robur et Velocitas JO12-1 - Teuge SP JO12-1JMTe spelenveld 2 B
    za 10-dec. 11:45Hoofdklasse (2e fase)ARobur et Velocitas JO14-1 - SDV Barneveld JO14-1Te spelenK. (Kevin) van Egmondveld 1
    za 10-dec. 12:503e klasse (2e fase)1Robur et Velocitas JO14-2 - asv Dronten JO14-2Te spelenveld 4
    za 10-dec. 13:154e klasse (2e fase)17Robur et Velocitas JO19-2 - WSV JO19-2Te spelenveld 3
    za 10-dec. 13:30Divisie 6FRobur et Velocitas JO18-1JM - ONS Sneek JO18-1Te spelenJ. (Jan) Hollebeekveld 1
    za 10-dec. 13:301e klasse (2e fase)01Robur et Velocitas JO19-1 - FC Horst JO19-1Te spelenveld 2
    za 10-dec. 14:403e klasse (2e fase)09Robur et Velocitas JO17-3 - Epe JO17-2Te spelenveld 4
    za 10-dec. 15:30Hoofdklasse (2e fase)ERobur et Velocitas JO17-1 - Witkampers JO17-1dTe spelenD.H. (Dick) de Vriesveld 2
    za 10-dec. 16:00Divisie 4PRobur et Velocitas O23-1 - Hoevelaken O23-1Te spelenveld 1
    zo 11-dec. 14:003e klasseDRobur et Velocitas 1 - KCVO 1Te spelenR.H.S. (Richard) Makkingaveld 1
  • Uitwedstrijden Jeugd en Senioren deze week

    Datum/tijdThuisteamUitteamKlasseStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamInfo
    wo 07-dec. 20:00AZC JO19-3Robur et Velocitas JO19-24e klasse (2e fase)Te spelenSportcomplex Hanzeparkveld 263
    za 10-dec. 14:30SP Teuge 3Robur et Velocitas 26e klasseTe spelenSportpark De Dulmerveld 3
    za 10-dec. 13:00Apeldoornse Boys JO19-1Robur et Velocitas JO19-33e klasse (2e fase)Te spelenSportpark Malkenschotenveld 3
    za 10-dec. 15:15AZC JO19-3Robur et Velocitas JO19-44e klasse (2e fase)Te spelenSportcomplex Hanzeparkveld 3
    za 10-dec. 11:45VVOP JO17-1JMRobur et Velocitas JO17-21e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Roelenengveld 3
    za 10-dec. 14:30WSV JO17-2Robur et Velocitas JO17-43e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Voorwaartsveld 3
    za 10-dec. 13:30Sportclub Deventer JO17-3Robur et Velocitas JO17-55e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Zandweerdveld 3-sc Deventer veld 3
    za 10-dec. 10:15Urk JO16-1Robur et Velocitas JO16-1Divisie 6Te spelenSportpark De Vormtveld 20506
    za 10-dec. 10:15't Harde JO15-1Robur et Velocitas JO15-12e klasse (2e fase)Te spelenSportpark Schenkveld 397
    za 10-dec. 12:30csv Apeldoorn JO15-4Robur et Velocitas JO15-24e klasse (2e fase)Te spelenSportpark Orderbosveld 5-
    za 10-dec. 10:00Bennekom JO14-3JMRobur et Velocitas JO14-33e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Eikelhofveld 4
    za 10-dec. 09:00VIOS V. JO13-1Robur et Velocitas JO13-22e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Kouwenaarveld 2-VIOS V. veld 2
    za 10-dec. 10:15Groen Wit'62 JO13-3JMRobur et Velocitas JO13-4JM5e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Matenveld 3
    za 10-dec. 08:30Oene MO12-1Robur et Velocitas JO12-35e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Hoge Kampveld 3 B
    za 10-dec. 09:45WSV JO12-4Robur et Velocitas JO12-44e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Voorwaartsveld 3 B
    za 10-dec. 09:00Epe JO11-1Robur et Velocitas JO11-21e klasse (2e fase)Te spelenSportpark Wachtelenbergveld 5 A
    za 10-dec. 09:15Vaassen JO11-1JMRobur et Velocitas JO11-43e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Kouwenaarveld 7-Vaassen veld 1 A
    za 10-dec. 10:00Sportclub Deventer JO11-3Robur et Velocitas JO11-54e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Zandweerdveld 1-sc Deventer hoofdveld A
    za 10-dec. 08:45Columbia JO10-1Robur et Velocitas JO10-21e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Winkewijertveld 1 A1
    za 10-dec. 11:15Harskamp JO10-1Robur et Velocitas JO10-42e klasse (2e fase)Te spelenSportpark 't Meuleveldveld 1 A1
    za 10-dec. 08:45Teuge SP JO10-3JMRobur et Velocitas JO10-64e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Dulmerveld 1 A2
    za 10-dec. 10:15Groen Wit '62 JO10-6Robur et Velocitas JO10-75e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Matenveld 1 A2
    za 10-dec. 08:30v.v. Dieren JO9-3Robur et Velocitas JO9-54e klasse (2e fase)Te spelenSportpark Het Nieuwlandhoofdveld B1
    za 10-dec. 09:30V en L JO9-2JMRobur et Velocitas JO9-64e klasse (2e fase)Te spelenSportpark 't Hulveld 1 A1
    za 10-dec. 09:00AGOVV JO9-3Robur et Velocitas JO9-74e klasse (2e fase)Te spelenSportpark Berg en Bosstadionveld A1
    za 10-dec. 08:30Apeldoornse Boys JO9-2Robur et Velocitas JO9-84e klasse (2e fase)Te spelenSportpark Malkenschotenveld 1 A1
    za 10-dec. 09:00SJO FC Dalfsen JO8-1Robur et Velocitas JO8-1Hoofdklasse (2e fase)Te spelenSportpark Gernerveld A A11 - 12 - 2
    za 10-dec. 08:45KCVO JO8-1Robur et Velocitas JO8-21e klasse (2e fase)Te spelenSportpark De Egelbeekveld 1 A1
    za 10-dec. 11:30DAVO MO15-1 (9-tal)Robur et Velocitas MO15-1 (9-tal)2e klasse (2e fase)Te spelenSportpark Rielerenkveld 2-DAVO veld 2
    zo 11-dec. 09:30Voorwaarts T 35+1Robur et Velocitas 35+11e klasseTe spelenSportpark De Laeneveld 3
  • Zaalvoetbal komende 2 weken

    Geen informatie