• Thuiswedstrijden Jeugd en Senioren komende week

    Datum/tijdKlassePouleWedstrijdStatusScheidsrechterVeldKKTKKUInfo
    zo 18-nov. 10:004e klasse14Robur et Velocitas 3 - TKA 2Te spelenveld 2137
    zo 18-nov. 11:006e klasse22Robur et Velocitas 5 - Veensche Boys 2Te spelenveld 2148
    zo 18-nov. 12:005e klasse06Robur et Velocitas 4 - Alexandria 2Te spelenveld 21211
    zo 18-nov. 14:303e klasseBRobur et Velocitas 1 - Wijhe '92 1Te spelenM. (Mike) Harmsenveld 11015
    za 24-nov. 08:303e klasse13Robur et Velocitas JO9-4 - WSV JO9-5Te spelenveld 1
    za 24-nov. 08:303e klasse22Robur et Velocitas JO12-4 - Albatross JO12-1Te spelenveld 2
    za 24-nov. 08:305e klasse02Robur et Velocitas JO9-5 - Victoria Boys JO9-2Te spelenveld 1
    za 24-nov. 08:304e klasse16Robur et Velocitas JO13-4 - Orderbos JO13-1GTe spelenveld 3
    za 24-nov. 08:303e klasse36Robur et Velocitas JO10-3 - SC Rheden JO10-1Te spelenveld 1
    za 24-nov. 10:003e klasse23Robur et Velocitas JO12-6 - WSV JO12-4Te spelenveld 4
    za 24-nov. 10:003e klasse14Robur et Velocitas JO13-3 - Be Quick Z. JO13-1GTe spelenveld 3
    za 24-nov. 10:00Hoofdklasse6Robur et Velocitas JO11-1 - Go Ahead Deventer JO11-1Te spelenveld 2
    za 24-nov. 10:00Hoofdklasse7Robur et Velocitas JO9-1 - Sportclub Deventer JO9-1Te spelenveld 2
    za 24-nov. 10:001e klasse07Robur et Velocitas JO13-2 - SJO Oeken/Brummen JO13-1Te spelenveld 1
    za 24-nov. 10:002e klasse8Robur et Velocitas JO12-3 - Terwolde JO12-1Te spelenveld 4
    za 24-nov. 10:003e klasse28Robur et Velocitas JO10-2 - Epe JO10-3GTe spelenveld 2
    za 24-nov. 11:152e klasse07Robur et Velocitas JO11-2 - KCVO JO11-1Te spelenveld 2
    za 24-nov. 11:454e klasse19Robur et Velocitas JO15-4 - ZVV '56 JO15-1Te spelenveld 4
    za 24-nov. 11:45HoofdklasseLRobur et Velocitas JO19-1 - Wijhe '92 JO19-1Te spelenL.G. (Lars) Driessenveld 1
    za 24-nov. 11:455e klasse20Robur et Velocitas JO15-6 - SV CCW '16 JO15-2Te spelenveld 3
    za 24-nov. 13:302e klasse03Robur et Velocitas JO17-4 - EFC '58 JO17-1Te spelenveld 3
    za 24-nov. 13:301e klasse12Robur et Velocitas JO17-2 - WSV JO17-2Te spelenN. (Nermin) Halitovicveld 4
    za 24-nov. 13:303e klasse10Robur et Velocitas JO17-6 - csv Apeldoorn JO17-4Te spelenveld 2
    za 24-nov. 14:00HoofdklasseLRobur et Velocitas JO15-1 - WVF JO15-1Te spelenR. (Rehim) Dumanveld 1
    za 24-nov. 15:303e klasse10Robur et Velocitas JO17-5 - Victoria Boys JO17-1Te spelenveld 2
    zo 25-nov. 10:00Poule4Robur et Velocitas VE1 - Apeldoornse Boys VE1Te spelenveld 2
    zo 25-nov. 11:006e klasse22Robur et Velocitas 5 - V.V. Barneveld 2Te spelenveld 1
    zo 25-nov. 12:005e klasse06Robur et Velocitas 4 - Spcl. Brummen 3Te spelenveld 2
  • Uitwedstrijden Jeugd en Senioren week

    Datum/tijdThuisteamUitteamKlasseStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamInfo
    zo 18-nov. 10:30Gorssel VE1Robur et Velocitas VE1PouleTe spelenSportpark Gerstlo1-veld 1GORSSEL--
    za 24-nov. 12:30FC RDC 2Robur et Velocitas 24e klasseTe spelenSportcomplex Borgeleveld 1DEVENTER
    za 24-nov. 14:45Albatross JO19-1Robur et Velocitas JO19-22e klasseTe spelenSportpark UgchelenVeld 2UGCHELEN13
    za 24-nov. 14:30VVOG JO17-1Robur et Velocitas JO17-1HoofdklasseTe spelenSportpark De Strokelveld 1HARDERWIJK
    za 24-nov. 14:00Sportclub Deventer JO17-2Robur et Velocitas JO17-32e klasseTe spelenSportpark De Zandweerd2- sc Deventer veld 2DEVENTER
    za 24-nov. 16:15SC Klarenbeek JO17-2Robur et Velocitas JO17-74e klasseTe spelenSportpark De Pauw1-veld 1KLARENBEEK
    za 24-nov. 12:45Helios JO15-1Robur et Velocitas JO15-21e klasseTe spelenSportpark Colmschate Zuidveld 1DEVENTER
    za 24-nov. 13:00Victoria Boys JO15-1Robur et Velocitas JO15-32e klasseTe spelenVictor Stadionveld 2APELDOORN
    za 24-nov. 12:30Columbia JO15-3Robur et Velocitas JO15-5G5e klasseTe spelenSportpark De Winkewijertveld 1APELDOORN
    za 24-nov. 13:30Terwolde JO15-2Robur et Velocitas JO15-75e klasseTe spelenSportpark Woldermarckveld 1TERWOLDE
    za 24-nov. 13:00WSV JO14-1Robur et Velocitas JO14-1GHoofdklasseTe spelenSportpark De Voorwaarts veld 2APELDOORN
    za 24-nov. 08:45Zwart Wit '63 JO14-2Robur et Velocitas JO14-22e klasseTe spelenSportpark Parkwegveld 1HARDERWIJK
    za 24-nov. 09:45IJVV JO13-1Robur et Velocitas JO13-1HoofdklasseTe spelenSportpark Den Uithoekveld 1IJSSELMUIDEN
    za 24-nov. 09:55SML JO13-5Robur et Velocitas JO13-55e klasseTe spelenSportpark De Bakenbergveld 1ARNHEM
    za 24-nov. 09:45asv Dronten JO12-1Robur et Velocitas JO12-1HoofdklasseTe spelenSportpark Burg. Dekkerveld 4DRONTEN0708
    za 24-nov. 11:15Apeldoornse Boys JO12-1Robur et Velocitas JO12-21e klasseTe spelenSportpark Malkenschotenveld 1APELDOORN
    za 24-nov. 10:30Vaassen JO11-1GRobur et Velocitas JO11-33e klasseTe spelenSportpark De Kouwenaar7- Vaassen veld 1VAASSEN
    za 24-nov. 11:00sv Orderbos JO11-1Robur et Velocitas JO11-44e klasseTe spelenSportpark Orderbos1-Orderbos veld 1APELDOORN
    za 24-nov. 09:45WSV JO11-4Robur et Velocitas JO11-54e klasseTe spelenSportpark De Voorwaarts veld 2APELDOORN
    za 24-nov. 08:45SC Klarenbeek JO11-3GRobur et Velocitas JO11-65e klasseTe spelenSportpark De Pauw2-veld 2KLARENBEEK
    za 24-nov. 10:30Voorst JO10-1Robur et Velocitas JO10-12e klasseTe spelenSportpark De Forst (Voorst)veld 1VOORST GEM VOORST
    za 24-nov. 09:45Albatross JO10-3GRobur et Velocitas JO10-43e klasseTe spelenSportpark UgchelenVeld 1RAUGCHELEN2R4R
    za 24-nov. 08:30Sportclub Deventer JO9-2Robur et Velocitas JO9-21e klasseTe spelenSportpark De Zandweerd1- sc Deventer hoofdveldDEVENTER
    za 24-nov. 08:45Apeldoornse Boys JO9-1Robur et Velocitas JO9-33e klasseTe spelenSportpark Malkenschotenveld 1APELDOORN
    za 24-nov. 08:45Victoria Boys JO9-3Robur et Velocitas JO9-65e klasseTe spelenVictor Stadionveld 1APELDOORN
    za 24-nov. 11:30WSV JO9-3Robur et Velocitas JO9-7G2e klasseTe spelenSportpark De Voorwaartsveld 3APELDOORN
    zo 25-nov. 14:30Turkse Kracht 1Robur et Velocitas 13e klasseTe spelenSportpark Rielerenk6- Rielerenk - Turkse Kracht veld 1DEVENTER
    zo 25-nov. 11:15Bon Boys 2Robur et Velocitas 21e klasseTe spelenSportpark De Greune3-hoofdveldHAAKSBERGEN
  • Zaalvoetbal komende 2 weken

    WedstrijddatumTeamWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    ma 19-nov. 21:15 21:15Robur et Velocitas 3Robur et Velocitas 3 - sv Orderbos 1Mheenpark (B) (Apeldoorn)APELDOORN
    wo 21-nov. 19:30 19:30Robur et Velocitas 5csv Apeldoorn 7 - Robur et Velocitas 5Mheenpark (B) (Apeldoorn)APELDOORN
    vr 23-nov. 20:30 20:30Robur et Velocitas 1Robur et Velocitas 1 - KCVO 1Zuiderlaan sporthal (B) (Twello)TWELLO
    vr 23-nov. 20:30 20:30Robur et Velocitas 4Andarinyo 7 - Robur et Velocitas 4Bhoele (B) (Eerbeek)EERBEEK
    ma 26-nov. 20:15 20:15Robur et Velocitas 2Robur et Velocitas 2 - LZVV/MSML.NL 1Mheenpark (B) (Apeldoorn)APELDOORN
    wo 28-nov. 21:30 21:30Robur et Velocitas 3Robur et Velocitas 3 - Exstudiantes Zwolle 1Mheenpark (B) (Apeldoorn)APELDOORN
    vr 30-nov. 18:30 18:30Robur et Velocitas 1Robur et Velocitas 1 - sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1Mheenpark (B) (Apeldoorn)APELDOORN
    vr 30-nov. 20:00 20:00Robur et Velocitas 2Beekbergen 1 - Robur et Velocitas 2sporthal de Pauw (B) KlarenbeekKLARENBEEK
    vr 30-nov. 20:30 20:30Robur et Velocitas 4Andarinyo 5 - Robur et Velocitas 4Bhoele (B) (Eerbeek)EERBEEK
    vr 30-nov. 20:30 20:30Robur et Velocitas 5Robur et Velocitas 5 - SP Teuge 1Mheenpark (B) (Apeldoorn)APELDOORN