• Thuiswedstrijden Jeugd en Senioren deze week

    Datum/tijdKlassePouleWedstrijdStatusScheidsrechterVeldKKTKKUInfo
    za 16-nov. 08:303e klasse10Robur et Velocitas JO10-5 - Oene JO10-1GTe spelenveld 2
    za 16-nov. 08:303e klasse11Robur et Velocitas JO9-2 - AZC JO9-2GTe spelenveld 2
    za 16-nov. 08:301e klasse09Robur et Velocitas JO9-1 - Sportclub Deventer JO9-1Te spelenveld 2
    za 16-nov. 08:304e klasse26Robur et Velocitas JO11-4 - Columbia JO11-3Te spelenveld 3
    za 16-nov. 08:303e klasse10Robur et Velocitas JO10-6 - EZC '84 JO10-1Te spelenveld 2
    za 16-nov. 10:002e klasse02Robur et Velocitas JO13-2 - Koninklijke UD JO13-1Te spelenveld 2
    za 16-nov. 10:003e klasse09Robur et Velocitas JO12-4 - Emst JO12-1GTe spelenT. (Thomas) den Brokveld 3
    za 16-nov. 10:005e klasse05Robur et Velocitas JO12-6 - Apeldoornse Boys JO12-2Te spelenveld 1
    za 16-nov. 10:001e klasse09Robur et Velocitas JO10-2 - csv Apeldoorn JO10-1Te spelenveld 3
    za 16-nov. 10:005e klasse07Robur et Velocitas JO12-5 - Daarlerveen JO12-1GTe spelenveld 1
    za 16-nov. 11:452e klasse4Robur et Velocitas JO14-3 - Sparta Nijkerk JO14-2Te spelenveld 1
    za 16-nov. 11:451e klasse04Robur et Velocitas JO14-2 - FC Horst JO14-1Te spelenJ.M. (Jeffrey) Bronkhorstveld 4
    za 16-nov. 11:455e klasse06Robur et Velocitas JO15-5G - VIOS V. JO15-3Te spelenB. (Brian) Roslerveld 2
    za 16-nov. 12:301e klasse09Robur et Velocitas JO15-2 - Sc. Overwetering JO15-1GTe spelenAfgeschermdveld 3
    za 16-nov. 13:304e klasse19Robur et Velocitas JO17-6 - csv Apeldoorn JO17-3Te spelenMS (Mathijs) vd Bergeveld 4
    za 16-nov. 13:304e klasse04Robur et Velocitas JO19-4 - Oene JO19-2Te spelenHC (Henk) Hogeveenveld 2
    za 16-nov. 13:30Hoofdklasse04Robur et Velocitas JO15-1 - DCS JO15-1Te spelenK. (Kurtca) Kalayciveld 1
    za 16-nov. 14:301e klasse4Robur et Velocitas JO19-2 - Go Ahead Deventer JO19-1Te spelenV. (Vural) Ihtiyarveld 3
    za 16-nov. 15:30Hoofdklasse04Robur et Velocitas JO19-1 - SDC Putten JO19-1Te spelenM.C. (Maikel) Geerlingsveld 2
    za 16-nov. 17:00Groep 1SR1Robur et Velocitas 1 - Be Quick '28 1Te spelenD. (Djarno) Brokelmanveld 1
    zo 17-nov. 10:001e klasse2Robur et Velocitas VE1 - AZC VE1Te spelenveld 1
    zo 17-nov. 11:006e klasse20Robur et Velocitas 4 - Groen Wit '62 4Te spelenveld 2
    wo 20-nov. 18:301e klasse02Robur et Velocitas JO11-1 - SML JO11-2Te spelenveld 1
  • Uitwedstrijden Jeugd en Senioren deze week

    Datum/tijdThuisteamUitteamKlasseStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamInfo
    do 14-nov. 19:30SML JO17-4Robur et Velocitas JO17-43e klasseTe spelenSportpark De Bakenbergveld 2ARNHEM
    za 16-nov. 15:00WSV 2Robur et Velocitas 25e klasseTe spelenSportpark De Voorwaarts veld 2APELDOORN
    za 16-nov. 15:15Albatross JO19-2Robur et Velocitas JO19-33e klasseTe spelenSportpark UgchelenVeld 2UGCHELEN63
    za 16-nov. 12:30Bennekom JO17-1Robur et Velocitas JO17-1HoofdklasseTe spelenSportpark De Eikelhofveld 4BENNEKOM
    za 16-nov. 11:30WSV JO17-2Robur et Velocitas JO17-21e klasseTe spelenSportpark De Voorwaartsveld 3APELDOORN
    za 16-nov. 12:15Colmschate '33 JO17-1Robur et Velocitas JO17-32e klasseTe spelenSportpark Colmschate '33veld 1DEVENTER
    za 16-nov. 14:00EZC '84 JO17-1Robur et Velocitas JO17-43e klasseTe spelenJ.B. Sportparkveld 1EPE
    za 16-nov. 14:30Epe JO17-3Robur et Velocitas JO17-74e klasseTe spelenSportpark Wachtelenbergveld 5EPE
    za 16-nov. 14:00Sportclub Deventer JO15-3Robur et Velocitas JO15-43e klasseTe spelenSportpark De Zandweerd1- sc Deventer hoofdveldDEVENTER
    za 16-nov. 13:00Eerbeekse Boys JO15-3Robur et Velocitas JO15-65e klasseTe spelenSportpark De Veldkantveld 1 Eerb. boysEERBEEK--
    za 16-nov. 10:30Orion JO14-1Robur et Velocitas JO14-1G4e divisieTe spelenSportpark Mariƫnbosch2-veld 2NIJMEGEN
    za 16-nov. 11:00Marienheem JO14-1Robur et Velocitas JO14-4G4e klasseTe spelenSportpark 't Aspelveld 1MARIENHEEM--
    za 16-nov. 11:00SP Teuge JO13-1Robur et Velocitas JO13-1HoofdklasseTe spelenSportpark De Dulmerveld 3TEUGE
    za 16-nov. 09:00Beekbergen JO13-2GRobur et Velocitas JO13-45e klasseTe spelenSportpark Veldhofveld 1BEEKBERGEN
    za 16-nov. 08:30Go Ahead Kampen JO12-1Robur et Velocitas JO12-1HoofdklasseTe spelenSportparkCellesbroek-Middenweteringveld 1KAMPEN
    za 16-nov. 10:45Columbia JO12-1Robur et Velocitas JO12-21e klasseTe spelenSportpark De Winkewijertveld 2APELDOORN
    za 16-nov. 08:30Sparta Nijkerk JO12-3Robur et Velocitas JO12-33e klasseTe spelenSportpark De Ebbenhorstveld-BNIJKERK GLD0320
    za 16-nov. 10:30Groessen JO11-1Robur et Velocitas JO11-11e klasseTe spelenSportpark Heggeakkersveld 2GROESSEN
    za 16-nov. 08:30v.v. Dieren JO11-2GRobur et Velocitas JO11-22e klasseTe spelenSportpark Het Nieuwlandveld 5-v.v. DierenDIEREN
    za 16-nov. 09:00SP Teuge JO11-3GRobur et Velocitas JO11-33e klasseTe spelenSportpark De Dulmerveld 1TEUGE
    za 16-nov. 09:45Wijhe '92 JO10-1Robur et Velocitas JO10-1HoofdklasseTe spelenGemeentelijk Sportpark1. veld 1 KGWIJHE
    za 16-nov. 09:30WSV JO10-3Robur et Velocitas JO10-32e klasseTe spelenSportpark De Voorwaartsveld 3APELDOORN
    za 16-nov. 08:30Sportclub Deventer JO10-4Robur et Velocitas JO10-74e klasseTe spelenSportpark De Zandweerd1- sc Deventer hoofdveldDEVENTER
    za 16-nov. 09:30Colmschate '33 JO10-4Robur et Velocitas JO10-85e klasseTe spelenSportpark Colmschate '33veld 1DEVENTER
    za 16-nov. 08:30SV Vaassen JO9-1Robur et Velocitas JO9-34e klasseTe spelenSportpark De Kouwenaar7- Vaassen veld 1VAASSEN
    za 16-nov. 08:45Albatross JO9-3GRobur et Velocitas JO9-45e klasseTe spelenSportpark UgchelenVeld 3LVUGCHELEN--
    zo 17-nov. 11:30Columbia 4Robur et Velocitas 34e klasseTe spelenSportpark De Winkewijertveld 3APELDOORN--
    wo 20-nov. 20:00csv Apeldoorn JO19-3Robur et Velocitas JO19-44e klasseTe spelenSportpark OrderbosCSV Apeldoorn veld 6 cat. BAPELDOORN
  • Zaalvoetbal komende 2 weken

    WedstrijddatumTeamWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    vr 15-nov. 21:00 21:00Robur et Velocitas 2Voorst 1 - Robur et Velocitas 2MFC De Pauw KlarenbeekKLARENBEEK
    vr 15-nov. 20:30 20:30Robur et Velocitas 3Robur et Velocitas 3 - Columbia 2Matenpark (Apeldoorn)APELDOORN
    vr 22-nov. 21:00 21:00Robur et Velocitas 1Voorwaarts Twello 1/ ADAS Groep - Robur et Velocitas 1Jachtlust (Twello)TWELLO
    vr 22-nov. 20:30 20:30Robur et Velocitas 3SV Twello 3 - Robur et Velocitas 3Zuiderlaan sporthal (Twello)TWELLO