• Thuiswedstrijden Jeugd en Senioren komende week

    Datum/tijdKlassePouleWedstrijdStatusScheidsrechterVeldKKTKKUInfo
    za 19-jan. 10:005e klasse21Robur et Velocitas JO11-6 - SP Teuge JO11-3Te spelenW. (Wesley) van Wijkveld 4
    za 19-jan. 10:00Robur et Velocitas JO13-1 - WSV JO13-1Te spelen
    za 19-jan. 10:00Robur et Velocitas JO11-1 - Teuge JO11-1Te spelen
    za 19-jan. 11:30Robur et Velocitas JO9-1 - Vitesse JO9-1Te spelenveld 1
    za 19-jan. 13:30Robur et Velocitas JO15-2 - WSV JO14-1Te spelenveld 1
    za 19-jan. 15:30HoofdklasseLRobur et Velocitas JO19-1 - WVF JO19-1Te spelenE.R. (Evert) Aukemaveld 2
    za 26-jan. 09:00Robur et Velocitas JO9-5 - Robur et Velocitas JO9-8Te spelenveld 2
    za 26-jan. 10:00Robur et Velocitas JO13-1 - vv Dieren JO13-1Te spelenveld 1
    za 26-jan. 10:00Robur et Velocitas JO12-1 - vv Hoogland JO12-1Te spelenveld 2
    za 26-jan. 10:00Robur et Velocitas JO11-1 - VDZ JO11-1Te spelenveld 2
    za 26-jan. 11:30Robur et Velocitas JO17-6 - Robur et Velocitas JO17-7Te spelenveld 1
    za 26-jan. 13:30Robur et Velocitas JO15-2 - Epe JO15-2Te spelenveld 1
    za 26-jan. 13:30Robur et Velocitas JO17-2 - Dalfsen JO17-1Te spelenveld 2
    za 26-jan. 15:30HoofdklasseLRobur et Velocitas JO17-1 - SV Twello JO17-1Te spelenM. (Milan) Rouwenhorstveld 2
  • Uitwedstrijden Jeugd en Senioren week

    Datum/tijdThuisteamUitteamKlasseStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamInfo
    za 19-jan. 13:00Rohda Raalte JO15-1Robur et Velocitas JO15-1Te spelenSportpark KerschotenAPELDOORN
    za 19-jan. 13:00Apeldoornse Boys JO17-1Robur et Velocitas JO17-3Te spelenSportpark KerschotenAPELDOORN
    za 19-jan. 14:30Harfsen 2Robur et Velocitas 24e klasseTe spelenSportpark 't Schoolder 1-veld 1HARFSEN
    za 19-jan. 12:00Berkum JO17-1Robur et Velocitas JO17-1HoofdklasseTe spelenSportpark de Vegtlustveld 1ZWOLLE
    zo 20-jan. 14:00Colmschate '33 1Robur et Velocitas 13e klasseTe spelenSportpark Colmschate '33veld 1DEVENTER
    zo 20-jan. 11:30Voorwaarts T 2Robur et Velocitas 21e klasseTe spelenSportpark De Laeneveld 1TWELLO
    za 26-jan. 12:30Helios JO15-1Robur et Velocitas JO15-1Te spelenSportpark KerschotenAPELDOORN
    za 26-jan. 14:00Albatros JO17-1Robur et Velocitas JO17-3Te spelenSportpark UgchelenUGCHELEN
    za 26-jan. 15:00Go Ahead Kampen JO19-1Robur et Velocitas JO19-1HoofdklasseTe spelenSportparkCellesbroek-Middenweteringveld 1KAMPEN
    za 26-jan. 09:45Groen Wit'62 JO13-4GRobur et Velocitas JO13-44e klasseTe spelenSportpark De Matenveld 2APELDOORN--
  • Zaalvoetbal komende 2 weken

    WedstrijddatumTeamWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    ma 21-jan. 21:15 21:15Robur et Velocitas 2AGOVV 1 - Robur et Velocitas 2Mheenpark (B) (Apeldoorn)APELDOORN
    wo 23-jan. 20:30 20:30Robur et Velocitas 4Robur et Velocitas 4 - Andarinyo 4Mheenpark (B) (Apeldoorn)APELDOORN
    vr 25-jan. 19:00 19:00Robur et Velocitas 1DAVO 1 - Robur et Velocitas 1Scheg de (B) (Deventer)DEVENTER
    vr 25-jan. 22:00 22:00Robur et Velocitas 5Robur et Velocitas 5 - csv Apeldoorn 3sporthal de Pauw (B) KlarenbeekKLARENBEEK
    ma 28-jan. 19:15 19:15Robur et Velocitas 2Robur et Velocitas 2 - csv Apeldoorn 1Mheenpark (B) (Apeldoorn)APELDOORN
    vr 01-feb. 21:00 21:00Robur et Velocitas 1Robur et Velocitas 1 - Andarinyo 1sporthal de Pauw (B) KlarenbeekKLARENBEEK
    vr 01-feb. 20:30 20:30Robur et Velocitas 3SV Twello 2 - Robur et Velocitas 3Zuiderlaan sporthal (B) (Twello)TWELLO