Home
Nieuws
Robur 1
Teams
Senioren (dames, heren)
Robur zondag 2
Robur zondag 3
Robur 35+ zondag
Robur zaterdag 2
Robur 35+1 vrijdag
Robur 35+2 vrijdag
Robur Vrouwen 30+ 1 vrijdag
Robur Vrouwen 30+ 2 vrijdag
Robur O23-1
Robur O23-2
Meidenvoetbal
MO13-1
MO13-2
MO15-1
JO19
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO18
JO18-1
JO18-2
JO17
JO17-1
JO17-2
JO16
JO16-1
JO15
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
JO14
JO14-1
JO14-2
JO14-3
JO13
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO12-6
JO11
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
JO10
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO10-7
JO10-8
JO10-9
JO10-10
JO10-11
JO9
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO9-7
JO9-8
JO9-9
JO8
JO8-1
JO8-2
K'NEX Worldcup (6 en 7 jarigen)
Jong Oranje (4 en 5 jarigen)
Wedstrijden
Uitslagen
Programma
JO08 t/m JO13 Thuis
JO08 t/m JO13 Uit
JO14 t/m JO19 Thuis
JO14 t/m JO19 Uit
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Toernooien
Janny van Rhee Meidentoernooi 2024
Wedstrijdverslagen toevoegen
Sponsoring
Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Over Robur
Organisatie
Bestuur
Jeugd
Senioren
Zaalvoetbal
Keepers
Robur Businessclub
Darten
Anno 1882
Sportpark Kerschoten
Vrijwilligers
Vacatures
Klussenlijst
Contactformulier
Gebruik VOETBAL.NL app
Zo doen we dat bij Robur
Verenigingsregels
Commissie gedrag
Vertrouwenscontactpersoon
Sportlink en AVG
Ledeninformatie
Lid worden info
Lid worden formulier
Kledingplan Jeugd
Opzeggen
Activiteiten Bardienst
Activiteiten
Agenda Bardienst
Privacy
Privacy
Privacy-informatie KNVB
Home
Nieuws
Robur 1
Teams
+
Senioren (dames, heren)
+
Robur zondag 2
Robur zondag 3
Robur 35+ zondag
Robur zaterdag 2
Robur 35+1 vrijdag
Robur 35+2 vrijdag
Robur Vrouwen 30+ 1 vrijdag
Robur Vrouwen 30+ 2 vrijdag
Robur O23-1
Robur O23-2
Meidenvoetbal
+
Meidenvoetbal
MO13-1
MO13-2
MO15-1
JO19
+
JO19
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO18
+
JO18-1
JO18-2
JO17
+
JO17
JO17-1
JO17-2
JO16
+
JO16-1
JO15
+
JO15
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
JO14
+
JO14
JO14-1
JO14-2
JO14-3
JO13
+
JO13
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12
+
JO12
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO12-6
JO11
+
JO11
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
JO10
+
JO10
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO10-7
JO10-8
JO10-9
JO10-10
JO10-11
JO9
+
JO9
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO9-7
JO9-8
JO9-9
JO8
+
JO8
JO8-1
JO8-2
K'NEX Worldcup (6 en 7 jarigen)
Jong Oranje (4 en 5 jarigen)
Wedstrijden
+
Uitslagen
Programma
+
Programma
JO08 t/m JO13 Thuis
JO08 t/m JO13 Uit
JO14 t/m JO19 Thuis
JO14 t/m JO19 Uit
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Toernooien
+
Toernooien
Janny van Rhee Meidentoernooi 2024
Wedstrijdverslagen toevoegen
Sponsoring
+
Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Over Robur
+
Organisatie
+
Organisatie
Bestuur
Jeugd
Senioren
Zaalvoetbal
Keepers
Robur Businessclub
Darten
Anno 1882
Sportpark Kerschoten
Vrijwilligers
+
Vrijwilligers
Vacatures
Klussenlijst
Contactformulier
Gebruik VOETBAL.NL app
Zo doen we dat bij Robur
+
Zo doen we dat bij Robur
Verenigingsregels
Commissie gedrag
Vertrouwenscontactpersoon
+
Vertrouwenscontactpersoon
Sportlink en AVG
Ledeninformatie
+
Lid worden info
Lid worden formulier
Kledingplan Jeugd
Opzeggen
Activiteiten Bardienst
+
Activiteiten Bardienst
Activiteiten
Agenda Bardienst
Privacy
+
Privacy
Privacy-informatie KNVB
Uitslagen Pupillen JO08 tm JO13
Datum/tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Info
16 mrt. 11:45
Robur et Velocitas JO11-1
WSV JO11-1
6 - 3
16 mrt. 11:45
Robur et Velocitas JO12-3
VIOS V. JO12-1
3 - 6
16 mrt. 11:15
KCVO JO13-1
Robur et Velocitas JO13-2
4 - 1
16 mrt. 11:00
Holten MO13-1
Robur et Velocitas MO13-2 (9-tal)
2 - 1
16 mrt. 10:30
Fortissimo JO13-1
Robur et Velocitas JO13-1JM
2 - 1
16 mrt. 10:30
Columbia JO11-4
Robur et Velocitas JO11-6JM
10 - 0
16 mrt. 10:15
SEH JO12-1
Robur et Velocitas JO12-1
3 - 1
16 mrt. 10:00
Robur et Velocitas JO12-5
Emst JO12-1JM
2 - 4
16 mrt. 10:00
Robur et Velocitas JO12-2
ZVV '56 JO12-1
5 - 0
16 mrt. 10:00
Robur et Velocitas JO12-6
V en L JO12-1JM
1 - 7
16 mrt. 10:00
Robur et Velocitas JO11-4
SEH JO11-2
3 - 2
16 mrt. 10:00
Robur et Velocitas JO11-3
Teuge SP JO11-2JM
2 - 8
16 mrt. 10:00
Eerbeekse Boys MO13-1
Robur et Velocitas MO13-1
2 - 0
16 mrt. 09:45
Voorwaarts T JO11-1
Robur et Velocitas JO11-2
5 - 3
16 mrt. 09:00
Helios JO11-2
Robur et Velocitas JO11-5
3 - 2
16 mrt. 08:30
Groen Wit '62 JO12-2
Robur et Velocitas JO12-4
5 - 3
9 mrt. 13:30
Robur et Velocitas JO13-1JM
Hoevelaken JO13-1
0 - 2
9 mrt. 11:45
Robur et Velocitas JO11-5
SV CCW '16 JO11-2
2 - 4
9 mrt. 11:45
Robur et Velocitas JO13-2
ZVV '56 JO13-1
2 - 5
9 mrt. 11:45
Robur et Velocitas JO12-1
SVI JO12-1JM
5 - 6
9 mrt. 11:45
Robur et Velocitas MO13-2 (9-tal)
SVO Deventer'21 MO13-2
1 - 7
9 mrt. 10:30
Columbia JO11-1JM
Robur et Velocitas JO11-1
0 - 1
9 mrt. 10:30
Columbia JO12-3
Robur et Velocitas JO12-6
3 - 6
9 mrt. 10:15
Apeldoornse Boys JO12-2JM
Robur et Velocitas JO12-5
3 - 6
9 mrt. 10:00
Robur et Velocitas MO13-1
ZVV '56 MO13-1
3 - 5
9 mrt. 10:00
Robur et Velocitas JO11-2
KCVO JO11-1
4 - 3
9 mrt. 10:00
Robur et Velocitas JO11-6JM
WSV JO11-5
8 - 4
9 mrt. 10:00
Robur et Velocitas JO12-4
ZVV '56 JO12-2
7 - 4
9 mrt. 09:45
KCVO JO11-2
Robur et Velocitas JO11-4
0 - 7
9 mrt. 09:45
Voorwaarts T JO13-4JM
Robur et Velocitas JO13-3
2 - 6
9 mrt. 09:00
VIOS V. JO12-1
Robur et Velocitas JO12-2
6 - 3
9 mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO11-3
Robur et Velocitas JO11-3
7 - 1
9 mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO12-3
Robur et Velocitas JO12-3
13 - 2
Uitslagen Junioren JO14 t/m JO19
Datum/tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Info
16 mrt. 16:30
Orion JO19-3
Robur et Velocitas JO19-1
1 - 3
16 mrt. 15:45
Robur et Velocitas JO15-3
Be Quick Z. JO15-1
3 - 4
16 mrt. 15:30
Hoogland JO18-2
Robur et Velocitas JO18-2
1 - 3
16 mrt. 14:00
SML JO18-1
Robur et Velocitas JO18-1JM
4 - 0
16 mrt. 13:30
Robur et Velocitas JO14-2
Koninklijke UD JO14-1
1 - 5
16 mrt. 13:30
Robur et Velocitas JO15-1
asv Dronten JO15-1
5 - 1
16 mrt. 13:30
Robur et Velocitas JO19-3
sv Orderbos JO19-1
5 - 0
16 mrt. 13:15
Diepenveen JO15-2
Robur et Velocitas JO15-5
5 - 1
16 mrt. 12:15
Stroe JO16-1
Robur et Velocitas JO16-1
2 - 1
16 mrt. 11:45
Robur et Velocitas JO15-4JM
Twello SV JO15-2JM
2 - 2
16 mrt. 11:45
Robur et Velocitas MO15-1
Colmschate '33 MO15-2
4 - 0
16 mrt. 11:45
Robur et Velocitas JO14-1JM
VVOP JO14-1
2 - 0
16 mrt. 08:30
Zeewolde JO15-2
Robur et Velocitas JO15-2
2 - 0
9 mrt. 16:00
VDZ JO19-2
Robur et Velocitas JO19-1
4 - 3
9 mrt. 15:30
Robur et Velocitas JO18-1JM
csv Apeldoorn JO18-1
0 - 4
9 mrt. 15:30
Robur et Velocitas JO16-1
DOS Kampen JO16-2
1 - 3
9 mrt. 13:30
Robur et Velocitas JO18-2
BFC JO18-3
3 - 1
9 mrt. 13:30
Robur et Velocitas JO14-2
Emst JO14-1JM
2 - 2
9 mrt. 13:30
Robur et Velocitas JO15-3
Oeken JO15-1
2 - 2
9 mrt. 13:00
Sallandia JO15-2
Robur et Velocitas JO15-4JM
5 - 7
9 mrt. 12:00
SV Otterlo JO15-1
Robur et Velocitas JO15-2
5 - 1
9 mrt. 11:45
Robur et Velocitas JO15-5
Wijhe '92 JO15-3JM
0 - 9
9 mrt. 11:30
Victoria Boys MO15-1
Robur et Velocitas MO15-1
14 - 1
9 mrt. 11:30
Veensche Boys JO14-1
Robur et Velocitas JO14-1JM
1 - 0
9 mrt. 10:15
Zwart Wit '63 JO15-1
Robur et Velocitas JO15-1
3 - 1
7 mrt. 18:45
Sallandia MO15-1
Robur et Velocitas MO15-1
3 - 0
Uitslagen Senioren
Datum/tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Info
17 mrt. 14:00
Robur et Velocitas 1
KCVO 1
4 - 0
17 mrt. 11:00
Robur et Velocitas 2
OBW 2
4 - 0
17 mrt. 10:00
Emst 4
Robur et Velocitas 3
2 - 3
17 mrt. 09:30
V en L 35+1
Robur et Velocitas 35+1
2 - 3
16 mrt. 14:30
FC Zutphen O23-2
Robur et Velocitas O23-2
0 - 6
16 mrt. 14:00
Robur et Velocitas O23-1
Wilhelminaschool O23-1
2 - 4
16 mrt. 14:00
WWNA 2
Robur et Velocitas 2
3 - 1
15 mrt. 21:00
Victoria Boys VR30+1
Robur et Velocitas VR30+2
1 - 0
15 mrt. 20:30
Robur et Velocitas 35+1
ZVV '56 35+1
3 - 0
15 mrt. 20:30
Robur et Velocitas VR30+2
SV Twello VR30+1
0 - 1
15 mrt. 20:30
Robur et Velocitas 35+2
WSV 35+2
1 - 0
15 mrt. 20:30
Prins Bernhard VR30+1
Robur et Velocitas VR30+1
0 - 2
15 mrt. 20:00
Robur et Velocitas VR30+1
Groen Wit '62 VR30+1
0 - 1
15 mrt. 20:00
Apeldoornse Boys 35+1
Robur et Velocitas 35+1
0 - 2
15 mrt. 20:00
Colmschate '33 VR30+1
Robur et Velocitas VR30+2
2 - 0
15 mrt. 20:00
WWNA 35+1
Robur et Velocitas 35+2
1 - 0
15 mrt. 19:30
Robur et Velocitas 35+1
Groen Wit '62 35+1
2 - 1
15 mrt. 19:30
Robur et Velocitas 35+2
Alexandria 35+2
0 - 0
10 mrt. 14:00
Warnsveldse Boys 1
Robur et Velocitas 1
0 - 6
10 mrt. 11:00
Robur et Velocitas 3
Loenermark 5
2 - 0
10 mrt. 10:00
Robur et Velocitas 35+1
Epe 35+1
4 - 0
9 mrt. 17:00
BSC Unisson O23-1
Robur et Velocitas O23-1
0 - 6
9 mrt. 14:30
Groen Wit '62 8
Robur et Velocitas 2
2 - 2
7 mrt. 20:00
Columbia 2
Robur et Velocitas 2
0 - 3
Uitslagen Zaalvoetbal
Geen informatie